Türk Telekom, işte internet kurulum hizmetini ücretsiz olarak sizlere sunuyor!

İşte İnternet Kurulum Hizmeti ile, birlikte belirleyeceğimiz randevu kapsamında, modem teslim, modem kurulum ve gerekli durumlarda daire içi kablolama işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Hizmet kapsamında kurulum ekiplerimiz internet bağlantınızı aktif hale getirdikten sonra test ediyor ve bağlantının sağlandığından emin oluyoruz.

Kurulumunuz tamamlandıktan sonra da bağlantı durumunuzu uzaktan takip ederek yaşayacağınız problemleri anında çözüyor, internet bağlantınızı garanti altına alıyoruz.

Artık beklemeden ve teknik desteğe ihtiyaç duymadan rahatlıkla internete bağlanabileceksiniz!​​​​​​​​​​

​​​​​​
İşte İnternet Kurulum Hizmetleri İndirimli Aylık Ücret Taahhüt Süresi Aylık Ücret Hizmet Rayiç Bedeli
Mesai Saatleri İçi İnternet Kurulumu 0 TL 24 Ay 3,75 TL 90 TL
Hızlı İnternet Kurulumu 0 TL 24 Ay 6,25 TL 150 TL

Yukarıda belirtilen ücretlere %18 KDV dahildir.

İşte İnternet Kurulum Hizmeti 24 ay taahhütle ücretsizdir. 24 ay boyunca internet hattı iptal edilmez ise faturaya herhangi bir ücret yansımayacaktır. Hizmet alımından itibaren 24 ay içerisinde hat iptali durumunda, kalan taksit süresi kadar aylık ücret toplamı son faturaya yansıtılacaktır. ​​​

​​​​

İşte İnternet Kurulum Hizmeti ile, birlikte belirleyeceğimiz randevu kapsamında, modem teslim, modem kurulum ve gerekli durumlarda daire içi kablolama işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Hizmet kapsamında kurulum ekiplerimiz internet bağlantınızı aktif hale getirdikten sonra test ediyor ve bağlantının sağlandığından emin oluyoruz. Kurulumunuz tamamlandıktan sonra da bağlantı durumunuzu uzaktan takip ederek yaşayacağınız problemleri anında çözüyor, internet bağlantınızı garanti altına alıyoruz.

Kurulum hizmeti Mesai Saatleri İçi İnternet Kurulumu ve Hızlı İnternet Kurulumu olmak üzere iki tiptir.

Mesai Saatleri İçi İnternet Kurulumu; Randevu saatleri, hafta içi 09:00-17:00 saatleri içerisinde olan İşte Kurulum Hizmeti’ni ifade eder.

Hızlı İnternet Kurulumu; talep etmeniz halinde hafta içi mesai saatleri (09:00-17:00) dısında, Cumartesi günü (09:00-17:00) veya hafta içi mesai saati içinde önceliklendirilerek sunulan İşte Kurulum Hizmeti’ni ifade eder.

İşte İnternet Kurulum Hizmeti’nden internet yeni abonelik başvurusunda ve mevcut internet aboneliğine ait hattın nakli başvurusunda yararlanabilirsiniz.

İşte İnternet Kurulum Hizmeti kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere faturanıza yansır.

Taahhütname'yi indirmek için tıklayın.​

​​
​​​​​​

Kurulum hizmetinden işte internet yeni abonelik başvurusunda ve mevcut internet hattının nakli başvurusunda yararlanabilirsiniz. 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir, size en yakın Türk Telekom Ofisleri veya Grup Mağazaları’na uğrayabilirsiniz.

Size en yakın Türk Telekom Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın​​.​

​​ ​​​​​​