Wix İşbirlikteliği İle Türk Telekom İşim Web'de Paketleri

Artık web'de var olma zamanı! Wix ve Türk Telekom'un işbirlikteliği ile işinizi ve hizmetinizi Web'de tanıtabilir ve daha çok müşteriye bu sayede ulaşabilirsiniz.

​​

İşinizi internete taşımak ve işyerinize internet bağlatmak istiyorsanız WiX işbirlikteliği ile sunduğumuz Türk Telekom İşim Web'de Paketleri almanın tam zamanı!

İşim Webde Paketleri ile işletmenize online imaj kazandırabilir, portfolyo, hizmet, ürünlerinizi sergileyebilir ve markanızı tanıtabilirsiniz.

WiX Standart Premium Paketinin içeriği her türlü alanda hizmet veren girişimci, serbest çalışan ve işletmelerin ihtiyaçlarına göre belirlenmiştir. Bu pakette 2 GB barındırma alanı, yaklaşık değeri 70 TL olan 1 yıllık alan adı, bine yakın önceden geliştirilmiş web site teması, 75$ değerinde Google Reklam kredisi, üst düzey hosting gibi hizmetler bir arada sunulmaktadır.

WiX Temel İşletme Premium Paketi ile online randevu/ rezervasyon verebilir, e-ticaret yapabilir ve güvenli ödeme alabilirsiniz. Bu pakette ilk pakete ek olarak 20 GB barındırma alanı ve online satış için gerekli bütün alt yapı olanağını sunuluyor. WiX paketleriyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

​​​​​​​

Hemen Başvurun, Sizi Arayalım

* Doldurulması zorunlu alanlardır.

* Doldurulması zorunlu alanlardır.

​​
​​​​​​​​​​​​​​​
​​
İşim Webde Paketleri Ücret Bilgisi
İşim Webde Paketleri Kampanyalı Ücret Kampanya Süresi
Web Sitesi Paketi 20 TL 24 Ay
E-Ticaret Sitesi Paketi 30 TL 24 Ay
​​
  • Kampanya 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan kurumsal yeni ve mevcut müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
  • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup taahhüt süresi sonunda yürürlükteki WiX paket fiyatları geçerli olacaktır.​
  • Kampanyada sabit internet ve WiX paketleri birlikte satılmaktadır, ayrı ayrı satılamaz ancak bütün kampanyalara ek alınabilir.
  • WiX Standart Premium Paketi içerisinde: 2GB Bandwidth, 3GB Depolama, Domaininizi bağlayabilme, WiX'i reklamsız kullanma, 1 Yıllık Ücretsiz Domain, 30 Dakikalık Video Yükleme, 75$ değerinde Google Reklam Kuponu, ücretsiz hosting, güvenlik ve pazarlama araçları yer alıyor.
  • WiX Temel İşletme Premium Paketi içerisinde: Online ödeme alma, sınırsız bandwidth, 20GB Depolama, Domaininizi bağlayabilme, WiX'i reklamsız kullanma, 5 Saatlik Video Yükleme, Google Analytics, 1 Yıllık Ücretsiz Domain, 75$ Google reklam kuponu, ücretsiz hosting, güvenlik ve pazarlama araçları, Site Trafiğini Güçlendirme yer alıyor.
  • WiX paketleriyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
  • Kampanya kapsamında doğan damga vergi​si ücreti bir defaya mahsus olmak üzere abonenin ilk faturasına yansır.
  • Taahhütname'yi indirmek için tıklayın​​​​​​.
​​​​​

Kampanyaya başvurmak için 444 5 444 Türk Telekom Kurumsal Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya size en yakın Türk Telekom Ofisleri ve Grup Mağazaları'na uğrayabilirsiniz.

Size en yakın Türk Telekom Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!​​​