Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız
 

Türk Telekom Mobil Müzik uygulaması, zengin Türk Telekom Müzik arşivinin mobil cihazlardan dinlenebilmesini sağlayan, siz bilgisayar başında değilken bile Türk Telekom Müzik şarkı listelerinize ulaşmanızı sağlayan bir uygulamadır.

"Türk Telekom Mobil Müzik" uygulaması ile abonelik ücreti ödemeden;

  • 3 milyon yerli ve yabancı şarkı dinleyebilir,
  • Favori müzik listeleri oluşturabilir,
  • Oluşturduğunuz müzik listelerine web'den de erişebilir,
  • Son müzik haberlerine ulaşabilir,
  • Albüm, haber ve etkinlikleri Facebook ve Twitter hesabınız ile ya da e-posta üzerinden herkesle paylaşabilirsiniz.

Türk Telekom Müzik uygulamasına cihazınızda bulunan App Store'u açıp, Türk Telekom Müzik'i aratarak ulaşabilir, Türk Telekom Müzik uygulamasını cihazınıza kurarak hemen uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama çok yakında birden fazla platformda çalışabilir olacak. Bu konuda bilgi almak için www.Türk Telekommuzik.com.tr'yi takip edebilirsiniz.

Mobil cihazınızdan şarkı dinlemek için 3G bağlantısına ihtiyacınız olacak. Avantajlı bir data tarifesi kullanmanızı veya WiFi bağlantısı olan bir lokasyonda iseniz daha iyi performans alabilmeniz için WiFi bağlantısını kullanmanızı öneririz.

Evet. www.Türk Telekommuzik.com.tr üzerinden üye kaydı oluşturup, kendi hesabınızla oluşturduğunuz playlist'leri, mobilden aynı kullanıcı adı ve şifre ile girerek dinleyebilirsiniz. Bununla beraber, mobilden oluşturduğunuz playlistleri de web'den görüntüleyip, dinleyebilirsiniz.

Evet. Facebook ve Twitter'da o an dinlediğiniz şarkıyı paylaşabilir, uygulamanın içinden arkadaşlarınıza e-mail gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Müzik uygulamasından şarkı dinleyebilmek için internet bağlantısına ihtiyacınız vardır.

İnternet bağlantınızı kontrol ediniz. Yer ve mekan değişikliklerinde duraklamalar ya da bağlantıda kopmalar olabilir. İnternet bağlantınız olduğundan emin olduktan sonra tekrar şarkı dinlemeye başlayabilirsiniz.

444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak, hangi şarkıda soru yaşadığınızı belirtirseniz, gerekli kontroller en kısa sürede tamamlanacaktır.

Cihazının player'ından kaynaklanan veya internet bağlantısının kalitesiyle ilgili bir sorun olabilir. Yardım için 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Cihazının player'ından kaynaklanan veya internet bağlantısının kalitesiyle ilgili bir sorun olabilir. Yardım için 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

İnternet bağlantınızı kontrol ederek, daha kaliteli bir bağlantıdan tekrar denemenizi öneririz.

Yardım için 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

İnternet bağlantınız olduğuna ve cihazınızın sürümünün güncel olduğuna emin olunuz. Yardım için 444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Evet. Uygulamaya giriş yapabilmeniz için üye kaydı yapmanız gerekmektedir. Eğer 'Türk Telekom Tek Şifre' hesabınız varsa, bu hesabı kullanarak da giriş yapabilirsiniz.

Giriş ekranındaki 'Şifremi Unuttum' bölümü üzerinden, kayıt esnasında belirttiğiniz cep telefonunuza şifrenizi gönderebilirsiniz. Eğer cep telefonunuzu belirtmeden kayıt olduysanız, www.Türk Telekommuzik.com.tr'yi ziyaret ederek e-postanıza gönderilecek mail ile şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Evet. Türk Telekom Müzik'e girerken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Müzik uygulaması veya www.Türk Telekommuzik.com.tr üzerinden üye kaydı oluşturup, üye girişi yapabilirsiniz.

Hayır. Türk Telekom Mobil Müzik uygulaması üzerinden tekrar üye kaydı oluşturmanız gerekmektedir.

444 5 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak Türk Telekom Müzik üyeliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

Türk Telekom Mobil Müzik uygulamasını indirmek ve uygulamaya üye olmak ücretsizdir. GSM operatörünüz üzerinden bağlanıyorsanız data tarifesi üzerinden ücretlenirsiniz. Mobil Müzik uygulaması belirli bir data / internet kullanımına ihtiyaç duyduğundan avantajlı bir data / internet tarifesine geçmenizi veya Türk Telekom WiFi noktalarından ücretsiz olarak bağlanarak uygulamayı kullanmanızı öneririz.

Şarkı dinlerken mobil operatörünüzün standart data tarifesi üzerinden ücretlendirilirsiniz. Mobil Müzik uygulaması belirli bir data kullanımına ihtiyaç duyduğundan avantajlı bir data tarifesine geçmenizi veya Türk Telekom WiFi noktalarından ücretsiz olarak bağlanarak uygulamayı kullanmanızı öneririz.