Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

İşyerim Hazırnet Kampanyası

Türk Telekom'la işyerinizde istediğiniz anda internetiniz olsun, kullandığınız gün kadar ödeyin!

Bağlantı ücreti, aylık sabit ücreti ve taahhüdü olmayan sınırsız HAZIRNET 3 TL'ye Türk Telekom'la evinizde!

Üstelik isteyene TTNET aboneliği boyunca modem kullanımı ücretsiz.

İşyerinde internete her gün ihtiyaç duymayan ama internetsiz de yapamayanlara, kullandığınız gün kadar ödeyeceğiniz internet paketiniz, Türk Telekom'dan Sınırsız HAZIRNET!

Tüm Türkiyede TTNET'e gelen yeni kurumsal müşterilere, bağlantı ücreti ve aylık ücret ödemeden, taahhütsüz sınırsız internet günde sadece 3 TL ye! Üstelik modem'e de aboneliğiniz boyunca para ödemeyeceksiniz.

 
Online Başvuru
 
​​​​​​​​
Tarife Paketi Bağlantı Hızı Günlük Kullanım Kotası Aylık Adil Kullanım Noktası Süre Aylık Sabit Ücret Günlük Tarife Ücreti
HAZIRNET 1 Mbps Sınırsız 6 GB 1 Gün Yok T 3

Aylık adil kullanım noktası 6 GB'dır. Aylık 6 GB'ı geçen kullanımlarda, ayın geri kalan günleri için internet erişim hızı 1 Mbps'den 256 Kbps'ye düşürülecektir.

Günlük kullanımda 03:00 - 02:59 saat aralığı baz alınacaktır.

Yukarıda belirtilen fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir. Paket ücretlerine ilk bağlantı ücreti dahildir. Günlük (03:00 - 02:59 arasında) sınırsız internet kullanımı 2,5 TL dir. Söz konusu ücret her kullanım yapılan gün için geçerlidir. Bağlantı ücreti ve Aylık paket ücreti Hediyedir. Yalın İnternet olarak da HAZIRNET Tarifesinden yararlanmak mümkündür. Yalın İnternet ile HAZIRNET tarifesinden yararlanmak isteyen aboneye, sabit telefon abonesi değil ise Yalın internet aylık erişim ücreti (tüm vergiler dahil 15 TL) ve Yalın İnternet Devre Hazırlama Ücreti (1 defalık tüm vergiler dahil peşin 8 TL); sabit telefon abonesi ise Yalın İnternet aylık erişim ücreti (tüm vergiler dahil 15 TL) faturalandırılır.

Müşterilerimize isterlerse kablosuz en fazla 1 adet TTNET modeminden ücretsiz (kullanım hakkı) sunulmaktadır.

HAZIRNET tarifesindeki ücretsiz (kullanım hakkı) modemlerden alan aboneler, TTNET aboneliklerini sona erdirdiklerinde, tarife kapsamında almış oldukları ücretsiz TTNET modemler iade edilemez ise kablosuz modem için 125 TL faturalandırılır. (ücretlere tüm vergiler dahildir.)

Modem Teslim Tutanağı için tıklayın.

Ücretsiz (kullanım hakkı) sunulan modemler;

Kablosuz Modemler (1 port modemler):

 • AIRTIES
 • Huawei
 • ZyXEL
 • HAZIRNET tarifesine tüm Türkiyede yüzyüze satış kanallarından (TT Ofis, TTNET Bayi, KSK, SSK) başvurulabilir.
 • 1 Mbps Hız, Limitsiz internet (kota aşımı yok, aylık adil kullanım noktası 6 GB'dır.) ve 2,5 TL (KDV ve ÖİV Dahil) günlük kullanım ücreti olacaktır. Günlük kullanımda 03:00 - 02:59 saat aralığı baz alınacaktır.
 • Tarifeye 31 Aralık 2016'e kadar başvuru yapılabilir.
 • Sadece Yeni Müşteriler tarifeden yararlanabileceklerdir.
 • Taahhüt alınmayacaktır.
 • Tarife kapsamında Bağlantı ücreti ve aylık ücret hediyedir.
 • Kablosuz en fazla 1 adet TTNET modeminden ücretsiz (kullanım hakkı) sunulmaktadır. Mevcut modemi olan müşteriler modem almadan da tarifeden yararlanabilmektedir.
 • HAZIRNET tarifesindeki aboneler, TTNET aboneliklerini sona erdirdiklerinde (modem alan aboneler için) modemin iade edilememesi durumunda kablosuz modem için 125 TL faturalandırılır. (ücretlere tüm vergiler dahildir.)
 • HAZIRNET tarifesindeki aboneler diledikleri zaman TTNET'in satışa açık olan ADSL, ULTRANET, HİPERNET ve FİBERNET paketlerine geçebilirler. Yalın İnternet olarak HAZIRNET tarifesindeki müşteriler de satışa açık olan Yalın İnternet, Yalın ULTRANET, Yalın HİPERNET paketlerine geçebileceklerdir. Standart paketlere geçişlerde aboneden ilk bağlantı ücreti alınmayacak, ayrıca müşterilerimiz TTNET in sunduğu avantajlı kampanyalardan da yararlanabileceklerdir.
 • Tarife internet altyapı olanakları ve ücretsiz kullanım hakkı sunulan modemler de stoklar ile sınırlıdır.
 • TTNET Tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife kapsamında müşterilerimizden Abonelik Sözleşmesi ve modem teslim tutanaklarından doğan damga vergisi alınmayacaktır.
 • Yalın İnternet hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilere aylık 15 TL yalın internet hizmeti erişim ücreti, günlük kullanım bedelinden bağımsız olarak ayrıca yansıtılacaktır. Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni müşterilerden bir defaya mahsus 8 TL devre hazırlama ücreti alınır.
 • HAZIRNET tarifesinin aylık adil kullanım noktası 6 GB'dır. Aylık 6 GB'ı geçen kullanımlarda, ayın geri kalan günleri için internet erişim hızı 1 Mbps'den 256 Kbps'ye düşürülecektir.

Sözleşmeler için tıklayın.

Detaylı bilgi almak ve tarifeye başvurmak için TTNET Bayileri ve Türk Telekom Ofislerine uğrayabilirsiniz. (Size en yakın TTNET Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın.)​

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

HAZIRNET Paketi ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayın.