Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Şimdi modeminizi yenilemenin tam zamanı!Ayda sadece 7 TL‘den başlayan taksitlerle yepyeni hiper hızlı modem sahibi olun!

Modeminiz artık beklentilerinizi karşılamıyor mu? Siz de çok avantajlı Taksitli Modem Kampanyasından yararlanın, 24 ay ve 1​2 ay taksit seçenekleri ile Hiper Hızlı Modem sahibi olun.

Yepyeni modeminize hemen sahip olmak istiyorsanız online başvuru bırakın, biz sizi arayalım.

​​​​
Modem 24 Ay Taksitle 12 ay Taksitle
Yeni Abone Modem Satışı 3 TL 6 TL
Mevcut  Aboneye Modem Satışı 7 TL 14 TL
​​
  • Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan hem yeni hem de mevcut Türk Telekom Kurumsal  internet  aboneleri ne açıktır.
  • Modem taksit süresi bitmeden internet erişim hizmeti aboneliğinin iptali durumunda modem taksitlerine ilişkin olarak, kalan taksit tutarı oluşacak son internet faturanıza yansıtılır.
  • Modeminizin arızalı olduğunu düşündüğünüz durumlarda Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini 444 1 444 nolu telefondan arayabilirsiniz. Gerekli durumlarda talebinizle ilgili modem firmanızın Çağrı Merkezi Destek Hattı'na yönlendirilsiniz.
  • Kampanya dahilinde verilen modemde Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalardan, Türk Telekom sorumlu değildir. Arıza oluşması durumunda veya modemle ilgili talep ve şikayetlerde modemin yetkili teknik servisleri tarafından modemle ilgili garanti kapsamı dahilindeki işlemler yapılır. Arıza durumunda ve modem ile ilgili talep ve şikayetlerde Abone tarafından irtibata geçilmesi gereken kurum, cihazın garanti belgesinde bildirilmiştir.

Taahhütname için tıklayın.​​

​​
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Taksitli Modem Kampanyası ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayın.