Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Samsung Tab 3 Lite (T113) Kampanyası

 

Katılım koşullarını sağlayan TTNET A.Ş. (“İŞLETMECİ”) internet abonelerine kampanya kapsamında 24 ay taksitle Samsung T113 ayda 9,9TL taksitle sunulacaktır.


Cihaz
Marka
Aylık
Taksit
Taksit
Süresi
Rayiç
Bedel (VD)
Ek
Hizmetler
Samsung T113 TL 9,9 24 ay TL 237,6 24 ay ücretsiz sınırsız Türk Telekom Wi-Fi sınırsız
+ 24 ay ücretsiz Tivibu Go Giriş
​​
 • İŞLETMECİ’nin yeni veya mevcut internet hizmeti müşterisi olmak,
 • VKN numarasına sahip olmak,
 • Süreli İnternet, HAZIRNET ve Seyirnet abonesi olmamak,
 • Abonelik yaşı 6 aydan az veya yeni Abone için, Türk Telekom’un en az 6 aydır aktif kurumsal gerçek veya tüzel kişi mevcut telefon hizmeti abonesi olmak,
 • Son 12 ay içerisinde Kampanya kapsamındaki hattı 2 veya daha fazla kez Hat Toplama veya Alma Haberli Mektup hareketi görmemiş olmak,
 • İŞLETMECİ’ye yönelik olarak ödenecek taksit faturasının bulunmaması,
 • İŞLETMECİ’ye ve Türk Telekom’a yönelik Son Ödeme Tarihi geçmiş borcu olmamak,
 • Kampanya giriş anında kara listede veya gri listede bulunmamak,
 • Hat dondurma listesinde olmamak,
 • Kampanya başvuru dönemi içerisinde ve başvuru tarihinden itibaren en erken 1 (bir) yıl öncesine kadar aynı hat ile herhangi bir tablet, bilgisayar veya cep telefonu kampanyasından yararlanmıyor olmak,
 • Şüpheli alacaklı listesinde olmamak,
 • Alacak takibinde borcu bulunmamak,
 • Kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri arasında İŞLETMECİ’nin yetkili kanalları üzerinden Kampanya başvurusunda bulunmak,
 • Kampanya kapsamındaki Ürün’ün bedelini mevcut abone ise Kampanya Taahhütnamesi’ni imzalamasını müteakip iş emrinin tamamlandığı tarihten itibaren; yeni abone ise Kampanya Taahhütnamesi’ni ve abonelik sözleşmesini imzalamasını müteakip iş emrinin tamamlandığı tarihten itibaren 24 (yirmi dört) ay boyunca her ay eşit taksitlerle ödemek.
 • 24 aylık Taksit Süresi tamamlanmadan Kampanya’dan her hangi bir nedenle çıkması durumunda, işbu Katılım Koşulları’nda belirtilen İhlal Halinde Ödenecek Ücreti İŞLETMECİ’ye ödemeyi taahhüt etmek.

Kampanyadan yararlanmak için en yakın İŞLETMECİ’nin Satış Noktalarına uğrayabilirsiniz veya online başvuru yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyanın geçerli olduğu Türk Telekom mağazaları için tıklayınız.

​​

Abone, Kampanya kapsamında her 1 (bir) aboneliği için 1 (bir) adet Ürün talebinde bulunabilir. Abone’nin 1 (bir)’den fazla aboneliği varsa; 1 (bir) hattına 1 (bir) adet ürün olmak üzere uygun koşulları sağlaması durumunda Kampanya’dan en fazla 5 (beş) adete kadar Ürün için yararlanabilir. Birden fazla almak istiyorsanız her bir ürün için ayrı kampanya katılım taahhütnamesi imzalanması gerekmektedir. Ayrıca satın alma anında bağlı olduğunuz vergi dairesini ve vergi numaranızı satış temsilcisine bildirerek kayıt ettirmeniz gerekmektedir.

Satış sırasında ürünün ayıplı olduğunu farkederseniz, ürünü ayıpsız bir ürün ile değiştirebilirsiniz.

Ürün hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri'nden yardım alabilirsiniz.

Samsung Türkiye

İnternet adresi     : www.samsung.com/tr/home

İletişim numarası   : 444 77 11

Türk Telekom A.Ş.

İnternet adresi      : www.Türk Telekom.com.tr

Telefon numarası   : 444 5 444

Bu durumda aşağıdaki Çağrı Merkezleri'nden yardım alabilirsiniz.

Samsung Türkiye

İnternet adresi     : www.samsung.com/tr/home

İletişim numarası   : 444 77 11

Türk Telekom A.Ş.

İnternet adresi      : www.Türk Telekom.com.tr

Telefon numarası   : 444 5 444

Eğer cep telefonuna ilişkin taksit ödemesi yaptıysanız, toplam satış bedelinden kampanya veya kullanmakta olduğunuz paket aboneliğinizin sona erdiği tarihe kadar "Cihaz ücreti" olarak yapmış olduğunuz taksit ödemeleri düşüldükten sonra kalan tutar son faturanıza yansıtılacaktır.

Evet. Abonelik başvurusu sırasında veya daha sonra Türk Telekom Katma Değerli Servisleri’inden yararlanabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz servisler; Tivibu Ev, Tivibu Go Maxi, Türk Telekom Alo, Türk Telekom Mobil, Türk Telekom 3G Mobil İnternet, Türk Telekom ProG, Türk Telekom Vitamin, Türk Telekom Müzik, Türk Telekom WiFi, Türk Telekom Aile Koruma Şifresi, Türk Telekom Güvenlik ve NETDİSK

Cihaz (bilgisayar, tablet veya cep telefonu, Tv) kampanyasını iptal ettiren bir müşteriye iptal tarihinden itibaren 50 gün boyunca yeni cihaz (bilgisayar, tablet veya cep telefonu, Tv) satışı yapılamayacaktır.

Nakil durumunda cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir.

Kampanya taahhüt süresi içinde internet hattı başka bir şahıs üzerine devredilemez.

Kampanya taahhüt süresi içinde internet hattı dondurulabilir ancak cihaz taksitleriniz faturanıza yansımaya devam edecektir.

Tivibu Go Maxi Paketinize, akıllı cep telefonu veya tablet üzerinden erişim için Google Play Store veya Apple Store’dan "Tivibu " uygulamasını indirmeniz "Giriş Yap"ı seçerek, "Kullanıcı Adı" ve "Şifre"nizi girmeniz yeterlidir. Bilgisayar üzerinden erişim için, www.tivibu.com.tr üzerinden tek şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Kampanya kapsamında sunulan bu hizmetten Tivibu Go üyesi olmayan tüm Türk Telekom aboneleri yararlanabilir. Bu kampanya dahilinde 24 ay ücretsiz olup, bu süre sonunda, Tivibu Go Maxi Paket aboneliğinizi sona erdirmemeniz halinde yürürlükteki Tivibu Go Maxi Paket tarifesinin yürürlükteki ücreti üzerinden aylık ücretlendirme başlar. Kırmızı Halı servisi hediye kullanım dahilinde olmayıp, ayrıca ücretlendirilecektir. Tivibu Go hizmeti internet tabanlı bir servis olduğundan kullanımınız sonucu internet kotanız etkilenecektir.

Türk Telekom WiFi isim ve logosu gördüğünüz noktalarda, Tek Şifre veya internet kullanıcı adı ve şifrenizi girerek bu hizmetten faydalanabilirsiniz.