Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Türk Telekom İnternet E-İmza ile ıslak imzanız artık elektronik ortamda!

Hem de aylık ödeme modeli ile çok daha ekonomik koşullarla!

Firmaların ve bireylerin elektronik ortamda kimliklerin tespitini, bağlayıcı ve güvenli işlem yapmalarını sağlayan E-İmza, 2006 yılından beri Elektronik Sertifika Hizmet Sağlayıcı (ESHS) olan E-tugra güvencesiyle sunulmaktadır.

Taksitli ve tek ödeme seçenekleri

Ödeme Şekli Paket İsmi Kampanyalı Fiyat Toplam Kampanyalı Satış Fiyatı
Taksitli E-İmza TL7/Ay X 24 TL168
Tek Ödeme E-İmza TL159 TL159

5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu'nda yer alan şekliyle elektronik imza; başka bir elektronik veriye eklenen veya elektronik veriyle mantıksal bağlantısı bulunan ve kimlik doğrulama amacıyla kullanılan elektronik veriyi tanımlar.

Elektronik İmza Kanunu'nda; güvenli elektronik imza, elle atılan imzaya eşdeğer kabul edilmiş ve elektronik imza ile oluşturulmuş verilerin senet hükmünde olacağı belirtilmiştir. Ancak kanunların resmi şekle veya özel bir merasime tabi tuttuğu; emlak alım satımı, veraset ve intikal, evlenme gibi işlemler ile teminat sözleşmelerinin güvenli elektronik imza ile gerçekleştirilemeyeceği hükme bağlanmıştır.

Ülkemizde E-Devlet projesi geliştikçe ve yaygınlaştıkça devlet kurumları teker teker e-imza'lı uygulamalara geçmektedir. Bu uygulamalardan bazıları; kamu kurumlarıyla yapılan işlemler, e-devlet uygulamaları, bireysel veya kurumsal bankacılık işlemleri,elektronik postalar gibi alanlardır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.