Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

TT İşyerim Paketleri 2 Ay Ücretsiz 10 Ay İndirim Kampanyası

TTNET İşyerim Paketleri

TT İşyerim Paketleri 2 ay ücretsiz 10 ay indirimli!

İşyerim Paketiniz ile 2 ay ücretsiz 10 ay indirimli kullanın!

İşyerim paketinden faydalanan taahhütsüz mevcut müşterilerimize ayda 26 TL'den başlayan indirimli fiyatlardan faydalanabilirler! 31 Mart 2014'e kadar başvurun, bu fırsatı kaçırmayın!

TT İşyerim Paketleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

 
Online Başvuru
 
Tarife Paketleri Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kota Kampanyalı Tarife
NET6 Başlangıç 8 Mbps'ye kadar 6GB İlk 2 Ay TL0
3.-12. Ay TL26
NETLİMİTSİZ Başlangıç 8 Mbps'ye kadar Limitsiz İlk 2 Ay TL0
3.-12. Ay TL48

Ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Tüm paket seçeneklerini görmek için tıklayın.

Paket Adı Bağlantı Hızı Aylık Kullanım
Kotası
Kampanyalı Tarife
NET6 Başlangıç 8 Mbps'ye kadar 6 GB ilk 2 Ay TL0
3.-12. Ay TL26
NET6 Ekonomik 8 Mbps'ye kadar 6 GB İlk 2 Ay TL0
3.-12. Ay TL29
NETLİMİTSİZ Başlangıç 8 Mbps'ye kadar Limitsiz İlk 2 Ay TL0
3.-12. Ay TL48
NETLİMİTSİZ Profesyonel 8 Mbps'ye kadar Limitsiz İlk 2 Ay TL0
3.-12. Ay TL57
8LİMİTSİZ Profesyonel Ekstra 8 Mbps Limitsiz İlk 2 Ay TL0
3.-12. Ay TL74

Bu paketlerin Yalın İnternet versiyonları da kampanyaya dahildir. Yalın internet hizmeti ile kampanyadan yararlanıldığı durumda Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti (tüm vergiler dahil 15 TL) ve sabit telefon hizmeti de alınmıyorsa Yalın İnternet devre hazırlama ücreti (bir defaya mahsus tüm vergiler dahil peşin 8 TL) TTNET faturasına yansıtılır.

Kampanyaya dahil olan TT İşyerim Paketlerine yeni abone olan müşteriler taahhhütleri kapsamında 3 Ay Hediye Tivibu Web Maxi Paket'ine otomatik olarak üye olacaktır. Müşteriye ilk 3 aydan sonra aylık 3,90 TL paket ücreti otomatik olarak yansıtılır.

 • Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen İşyerim ADSL/Yalın İnternet hizmeti ve İşyerim paketleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan, İşyerim ADSL/Yalın İnternet hizmeti alan taahhütsüz mevcut müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Daha önce ADSL/Yalın İnternet abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar TTNET abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • Kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilecektir.
 • 24 aylık taahhüt süresi boyunca müşterilerimiz kampanyaya girdikleri tarife paketinin altına düşmemek kaydıyla tarife hız ve paket değişikliği yapabileceklerdir. Düşük ya da yüksek tarife hız/paket, hıza göre değil tarifedeki ücretine göre değerlendirilecektir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilere ileride oluşabilecek tarife değişiklikleri yansıtılacaktır.
 • Yalın İnternet hizmetinden yararlanmak isteyen abonelerin faturalarına aylık 15 TL yalın internet hizmeti erişim ücreti tabloda belirtilen ücretlere ayrıca yansıtılacaktır.
 • Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 8 TL devre hazırlama ücreti alınır.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup abone, dilerse Kablosuz Modem'ini taksitle alabilecektir. Modemlerin taksitlendirilmesi aşağıdaki gibi olacaktır:
Taksitli Modem Seçenekleri 12 Aylık Taahhüt Karşılığında Kampanya Tarifesi 24 Aylık Taahhüt Karşılığında Kampanya Tarifesi
Kablosuz Modem TL 6 x 12 ay TL 3 x 24 ay
 • Modeminizin arızalı olduğunu düşündüğünüz durumlarda TTNET Müşteri Hizmetlerini 444 5 444 nolu telefondan arayabilirsiniz. Gerekli durumlarda talebinizle ilgili modem firmanızın Çağrı Merkezi Destek Hattı'na yönlendirileceksiniz.
 • Modemde Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalardan, TTNET sorumlu değildir. Arıza oluşması durumunda veya modemle ilgili talep ve şikayetlerde modemin yetkili teknik servisleri tarafından modemle ilgili garanti kapsamı dahilindeki işlemler yapılacaktır. Arıza durumunda ve modem ile ilgili talep ve şikayetlerde Abone tarafından irtibata geçilmesi gereken kurum, cihazın garanti belgesinde bildirilmiştir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname’nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone’den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir.
 • İlk 2 aylık indirim süresi boyunca aboneden hiçbir ücret alınmayacaktır. 2. Ayın sonunda kampanya kapsamında seçtiği paketin yukarıda belirtilen fiyatlarından ücretlendirilmeye devam edecektir.
 • Kampanya ADSL/Yalın İnternet alt yapı olanaklarıyla sınırlıdır.
 • Müşteri, NET paketlerde, internet hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps'ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Müşterinin ay içerisindeki veri kullanımı (download) paketin adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. (Paketlerin adil kullanım noktaları: NET6 Başlangıç ve NET6 Ekonomik için 25 GB; NETLİMİTSİZ Başlangıç ve NETLİMİTSİZ Profesyonel için 50 GB)
 • Takip eden aya girildiğinde, müşteri internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.
 • TTNET'in yürürlükteki tarifelerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

TT İşyerim Paketlerine üyelik için gereken evrakları görmek için tıklayın.

Türk Telekom İşyerim 2 Ay Ücretsiz 10 Ay İndirim Kampanyasına taahhütsüz mevcut müşterilerimiz, 24 ay taahhüt vererek 31 Mart 2014 tarihine kadar katılabilirler.

TT İşyerim Paketleri 2 Ay Ücretsiz 10 Ay İndirim Kampanyası taahhütnamesi için tıklayın.

 
Online Başvuru​​​​​