Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Türk Telekom’a gelen işyerleri için kaliteli internet hizmeti! “Şimdi Türk Telekom’a gelin, interneti 2 ay ücretsiz kullanın! Sonrasında interneti ayda 47,90 TL'den başlayan indirimli sabit fiyatlarla 22 ay boyunca kullanmanın keyfini sürün!"

 
Online Başvuru
 
​​​​​​​​​​
İnternet Paketleri Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kotası Kaç GB'tan Sonra Hızım Düşer?* Kampanya Fiyatı İndirim Süresi
İlk 2 AY 3-24 Ay
İşyerim ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'yekadar Limitsiz 50 GB 0 TL 47,90 TL 24 Ay
İşyerim ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'yekadar Limitsiz 75 GB 0 TL 51,90 TL 24 Ay
İşyerim ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 100 GB 0 TL 57,90 TL 24 Ay
İşyerim ULTRANET LİMİTSİZ Başlangıç 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB 0 TL 51,90 TL 24 Ay
İşyerim ULTRANET LİMİTSİZ Başlangıç 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 75 GB 0 TL 55,90 TL 24 Ay
İşyerimULTRANET LİMİTSİZ Başlangıç 16 Mbps'yekadar Limitsiz 100 GB 0 TL 61,90 TL 24 Ay

Tabloda belirtilen fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Kampanya kapsamında yalın paketler tercih edilmesi durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti 18 TL olarak faturaya ek olarak yansıtılacaktır.

*Kaç GB'dan Sonra Hızım Düşer; Adil Kullanım Noktasını(AKN) ifade etmektedir.

Başlangıç Paketleri 3 adet Güvenlik McAfee İnternet Security ürünü içermektedir.

 • Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan kurumsal yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Kampanyadan, kurumsal ve bireysel (işyerinde çalıştığını beyan eden) yeni müşteriler veya aboneliğini Türk Telekom’a taşıyan müşteriler 24 ay taahhütle faydalanabilir.
 • Daha önce İNTERNET abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom İnternet abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Yeni aboneliklerde 192 TL bağlantı ücreti ayda 8 TL taksitle 24 ay boyunca Türk Telekom internet faturasına yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında yalın paketler tercih edilmesi durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti 18 TL ola​rak faturaya ek olarak yansıtılacaktır. ​​Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere abonesinin ilk faturasına yansır.
 • 24 aylık taahhüt süresi boyunca başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup abone, dilerse taksitli modem kampanyasından yararlanarak 1 adet Kablosuz Modem alabilecektir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 16 Mbps' ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilmektedir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) Adil Kullanım Noktasına (AKN) ulaştığında internet kullanım hızı en yüksek 3 Mbps olacak şekilde düşürülür. İşletmeci, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilmektedir.
 • Taahhütname için tıklayınız.
​​​​​​​​​
​​​​

Tük Telekom İnternet ile Tivibu, ProG, NETDİSK, Vitamin, Müzik, Türk Telekom Wifi, Aile Koruma Şifresi ve Türk Telekom Güvenlik gibi pek çok katma değerli servisi kullanabilirsiniz. Tüm servislerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

​Kampanyaya başvurmak için 444 5 444 Türk Telekom Kurumsal Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya size en yakın Türk Telekom Ofisleri ve Grup Mağazaları’na uğrayabilirsiniz.

Size en yakın Türk Telekom Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!​​​