Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

İşyerim 8 Ay %50 İndirim Kampanyası

İşyerim 8 Ay %50 İndirim Kampanyası

TT İşyerim Paketleri 8 Ay %50 İndirimli

Şimdi Türk Telekom İşyerim Paketi sahipleri ilk 8 ay boyunca interneti %50 İndirimli fiyatlarla özgürce kullanabiliyor.

Siz de hemen İşyerim 8 Ay %50 İndirim Kampanyası'ndan yararlanın, internet keyfini doyasıya yaşayın!

İşyerim paketiniz ayda 20,50 TL'den başlayan indirimli fiyatlarla! 31 Mart 2014'e kadar başvurun, bu fırsatı kaçırmayın!

TT İşyerim Paketleri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

 
Online Başvuru
 
İnternet Paketi Bağlantı Hızı* Aylık Kullanım Kotası Kampanya İndirimli Dönem
1-8. Ay
Kampanya İndirimsiz Dönem
NET6 Başlangıç 8 Mbps'ye kadar 6 GB TL 20,50 x 8 Ay TL 41
NET6 Ekonomik 8 Mbps'ye kadar 6 GB TL 23 x 8 Ay TL 46
NETLİMİTSİZ Başlangıç 8 Mbps'ye kadar Limitsiz TL 36,50 x 8 Ay TL 73
NETLİMİTSİZ Profesyonel 8 Mbps'ye kadar Limitsiz TL 43 x 8 Ay TL 86
8LİMİTSİZ Profesyonel Ekstra 8 Mbps Limitsiz TL 79,50 x 8 Ay TL 159

Tabloda belirtilen fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Bu paketlerin Yalın İnternet versiyonları da kampanyaya dahildir. Yalın internet hizmeti ile kampanyadan yararlanıldığı durumda Yalın İnternet Aylık Erişim Ücreti (tüm vergiler dahil 15 TL) ve sabit telefon hizmeti de alınmıyorsa Yalın İnternet devre hazırlama ücreti (bir defaya mahsus tüm vergiler dahil peşin 8 TL) TTNET faturasına yansıtılır.

NET Paket'lerde müşteri, internet hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps'ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Müşterinin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. (Adil kullanım noktaları: Yalın NET6 Başlangıç ve Yalın NET6 Ekonomik Paketi için 25 GB; Yalın NETLİMİTSİZ Başlangıç ve Yalın NETLİMİTSİZ Profesyonel için 50 GB) Takip eden aya girildiğinde, abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

Adil Kullanım ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

 • Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen İşyerim ADSL / Yalın ADSL hizmeti ve İşyerim paketleri için geçerlidir.
 • Kampanyadan altyapısı ve teknik donanımı yeterli olan uygun mevcut kurumsal müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Kota aşım ücreti yürürlükteki tarifeye göre ücretlendirilecektir.
 • Paket ve kampanyadan doğacak damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TTNET faturasına yansıtılır.
 • 24 aylık taahhüt süresi boyunca müşterilerimiz kampanyaya girdikleri tarife paketinin altına düşmemek kaydıyla tarife hız ve paket değişikliği yapabileceklerdir. Düşük ya da yüksek tarife hız/paket, hıza göre değil tarifedeki ücretine göre değerlendirilecektir.
 • Kampanyadan yararlanan müşterilere ileride oluşabilecek tarife değişiklikleri yansıtılacaktır.
 • Yalın İnternet hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerin faturalarına aylık 15 TL yalın internet hizmeti erişim ücreti tabloda belirtilen ücretlerden ayrıca yansıtılacaktır.
 • Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı olan ve TTNET internet aboneliği bulunan abonelerden bir defaya mahsus peşin 8 TL (vergiler dahil) Yalın İnternet Geçiş ücreti faturaya yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup abone, dilerse Kablosuz Modem'ini taksitle alabilecektir. Modemlerin taksitlendirilmesi aşağıdaki gibi olacaktır:
Taksitli Modem Seçenekleri 12 Aylık Taahhüt Karşılığında Kampanya Tarifesi 24 Aylık Taahhüt Karşılığında Kampanya Tarifesi
Kablosuz Modem TL 6 x 12 ay TL 3 x 24 ay
 • Modeminizin arızalı olduğunu düşündüğünüz durumlarda TTNET Müşteri Hizmetlerini 444 5 444 nolu telefondan arayabilirsiniz. Gerekli durumlarda talebinizle ilgili modem firmanızın Çağrı Merkezi Destek Hattı'na yönlendirileceksiniz.
 • Modemde Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalardan, TTNET sorumlu değildir. Arıza oluşması durumunda veya modemle ilgili talep ve şikayetlerde modemin yetkili teknik servisleri tarafından modemle ilgili garanti kapsamı dahilindeki işlemler yapılacaktır. Arıza durumunda ve modem ile ilgili talep ve şikayetlerde Abone tarafından irtibata geçilmesi gereken kurum, cihazın garanti belgesinde bildirilmiştir.
 • Abonenin kampanyasını iptal etmesi durumunda, Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren iptal zamanına kadar geçen dönem içindeki tüm indirimlerin toplamı, Abone'nin sonraki faturasına yansıtılmak suretiyle Abone'den tahsil edilecektir.
 • Abonenin ADSL hattını iptal etmesi durumunda, taahhütnamenin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren iptal zamanına kadar geçen dönem içindeki tüm indirimlerin toplamı, (varsa) ödenmemiş bağlantı ücreti taksitleri, (varsa) geriye dönük ADSL/TTNET YALIN İNTERNET hizmeti kullanım ücretleri, (varsa) tarifede yer alan diğer kullanımlara ait borçları Abone'den tahsil edilecektir.
 • NET Paket'lerde abone, ADSL hattının bulunduğu yerdeki 8 Mbps'ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktası olan 25 GB'yi aştığında ADSL kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir.
 • Takip eden aya girildiğinde, abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır.
 • TTNET'in yürürlükteki tarifelerde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

TT İşyerim Paketlerine üyelik için gereken evrakları görmek için tıklayın.

TT İşyerim Paketleri 8 Ay %50 İndirim Kampanyası 31 Mart 2014 tarihine kadar geçerlidir.

TT İşyerim Paketleri İşyerim 8 Ay %50 İndirim Kampanyası taahhütnamesi için tıklayın.

 
Online Başvuru​​​​​