Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Türk Telekom İşyerim'le Limitsiz İnternet'in tam zamanı! Şimdi internet sahibi olmak isteyen herkes 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile limitsiz internet konforunu yaşıyor.

 
Online Başvuru ​​​​​​
İnternet Paketleri Bağlantı Hızı Aylık Kullanım Kotası Kaç GB'tan Sonra Hızım Düşer?* Kampanya Fiyatı İndirim Süresi
İşyerim ULTRANET6 16 Mbps'ye kadar 6 GB 25 GB 21,00 TL 24 Ay
İşyerim ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB 43,00 TL 24 Ay
İşyerim ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 150 GB 59,90 TL 24 Ay
İşyerim ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 200 GB 66,90 TL 24 Ay
İşyerim ULTRANET LİMİTSİZ 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 300 GB 80,90 TL 24 Ay
16 Limitsiz Başlangıç 16 Mbps Limitsiz - 146,00 TL 24 Ay
ULTRANET6 Başlangıç 16 Mbps'ye kadar 6 GB 25 GB 25,00 TL 24 Ay
ULTRANET LİMİTSİZ Başlangıç 16 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB 47,00 TL 24 Ay

Tabloda belirtilen fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

* *Kaç GB'dan Sonra Hızım Düşer; Adil Kullanım Noktasını (AKN) ifade etmektedir.

Kampanya kapsamında yalın paketler tercih edilmesi durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti 18 TL yerine 12 TL ola​rak faturaya ek olarak yansıtılacaktır. ​​

Başlangıç Paketleri 3 adet Güvenlik McAfee İnternet Security​​ ürünü içermektedir.

​​
 • Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan kurumsal yeni müşterilerimiz 24 ay taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Daha önce İNTERNET abonesi olan ve abonelik iptali yapan aboneler, iptal tarihinden sonraki ilk 3 ay içinde tekrar Türk Telekom İnternet abonesi olmaları durumunda bu kampanyadan yararlanamazlar.
 • Kampanya fiyatları 24 ay boyunca indirimli olup taahhüt süresi sonunda yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir.
 • Yeni aboneliklerde 192 TL bağlantı ücreti ayda 8 TL taksitle 24 ay boyunca Türk Telekom internet faturasına yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında yalın paketler tercih edilmesi durumunda; taahhüt süresi boyunca yalın internet hizmeti aylık erişim ücreti 18 TL yerine 12 TL ola​rak faturaya ek olarak yansıtılacaktır.​​Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve internet hizmeti aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus 10 TL devre hazırlama ücreti alınır.
 • Kampanya kapsamında doğan damga vergi​si ücreti bir defaya mahsus olmak üzere abonenin ilk faturasına yansır.
 • 24 aylık taahhüt süresi boyunca başlangıcında seçilen internet paketinin aylık standart tarife ücretinden düşük olmamak kaydıyla kampanyaya dahil paketlere geçiş yapılabilir.
 • Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmeyecek olup abone, dilerse taksitli modem kampanyasından yararlanarak 1 adet Kablosuz Modem alabilecektir.
 • Abonenin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak aboneden taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilecektir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Abone, internet hattının bulunduğu yerdeki 16 Mbps' ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilmektedir. Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download) Adil Kullanım Noktasına (AKN) ulaştığında internet kullanım hızı en yüksek 3 Mbps olacak şekilde düşürülür. İşletmeci, düşürülecek hız seviyesini herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar. Takip edilen aya girildiğinde Abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilmektedir.
 • Taahhütname'yi indirmek için tıklayın​​​​​​.
 • Online Başvuru Taahhütnamesini indirmek için tıklayın tıklayın​​​​​​.
​​​​​​​​

Tük Telekom İnternet ile Tivibu, ProG, NETDİSK, Vitamin, Müzik, Türk Telekom Wifi, Aile Koruma Şifresi ve Türk Telekom Güvenlik gibi pek çok katma değerli servisi kullanabilirsiniz. Tüm servislerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Kampanyaya başvurmak için 444 5 444 Türk Telekom Kurumsal Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya size en yakın Türk Telekom Ofisleri ve Grup Mağazaları’na uğrayabilirsiniz.

Size en yakın Türk Telekom Satış Noktası'nı öğrenmek için tıklayın!