Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Türk Telekom İşyerim Hızı Keşfet Plus Kampanyası

 

HİPER HIZLI FİBERNET ve Tivibu Ev bir arada!

FİBERNET ile HIZI KEŞFET TÜRKİYE!

Üstelik FİBERNET artık yanında Tivibu Ev’le birlikte.

"FİBERNET + Tivibu Ev" şimdi 93,90 TL yerine 52,90 TL'den başlayan fiyatlarla... 

24 Ay boyunca hiper hızlı internet ve Tivibu Ev keyfini çıkartmak için siz de Türkiye’nin fiber internet lideri TTNET’e gelin.

 
Online Başvuru
 
PAKET İnternet Hızı İnternet AKN Tivibu Ev Paketi Hızı Keşfet Plus Kampanyası ile Fiyat Standart Fiyat Kampanyasız)

TTT Fibernet Limitsiz
+
Tivibu Ev

24 Mbps'e kadar 35 GB Tivibu Ev Maxi Paket İlk 12 ay TL48,90
13-24.ay TL70,90
TL87,90

TTT Fibernet Limitsiz Başlangıç
+
Tivibu Ev

24 Mbps'e kadar 75 GB İlk 12 ay TL52,90
13-24.ay TL74,90
TL93,90

Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmektedir.

Altyapı uygunluğuna göre rayiç bedeli 200 TL olan kablosuz VDSL modem ücretsiz verilecek yada HGW modem için abonelik boyunca ücretsiz kullanım hakkı sağlanacaktır.

Yukarıda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Kampanya dahilinde tercih edebileceğiniz diğer internet ve Tivibu Ev paket seçenekleri için tıklayın.

PAKET İnternet Hızı İnternet AKN Tivibu Ev Paketi Hızı Keşfet Plus Kampanyası ile Fiyat Standart Fiyat (Kampanyasız)
TT Fibernet Limitsiz
+
Tivibu Ev
24 Mbps'e kadar 35 GB Tivibu Ev Maxi Paket İlk 12 ay TL48,90
13-24.ay TL70,90
TL87,90
TT Fibernet Limitsiz
+
Tivibu Ev
24 Mbps'e kadar 75 GB İlk 12 ay TL52,90
13-24.ay TL74,90
TL93,90
TT Fibernet Limitsiz Profesyonel Ekstra
+
Tivibu Ev
100 Mbps'e kadar 200 GB İlk 12 ay TL129,90
13-24.ay TL151,90
TL173,90
FİBERNET Limitsiz
+
Tivibu Ev
24 Mbps'e kadar 35 GB İlk 12 ay TL48,90
13-24.ay TL70,90
TL87,90
FİBERNET Limitsiz
+
Tivibu Ev
24 Mbps'e kadar 75 GB İlk 12 ay TL52,90
13-24.ay TL74,90
TL93,90
FİBERNET Limitsiz Profesyonel Ekstra
+
Tivibu Ev
100 Mbps'e kadar 200 GB İlk 12 ay TL129,90
13-24.ay TL151,90
TL173,90
HİPERNET Limitsiz
+
Tivibu Ev
24 Mbps'e kadar 35 GB İlk 12 ay TL48,90
13-24.ay TL70,90
TL87,90
HİPERNET Limitsiz
+
Tivibu Ev
24 Mbps'e kadar 75 GB İlk 12 ay TL52,90
13-24.ay TL74,90
TL93,90
HİPERNET Limitsiz Profesyonel Ekstra
+
Tivibu Ev
100 Mbps'e kadar 200 GB İlk 12 ay TL129,90
13-24.ay TL151,90
TL173,90
TERCİH EDEBİLECEĞİNİZ
DİĞER TİVİBU PAKETLERİ
Paket İçindeki
Kampanyalı Fiyatı (0-24 Ay)
Standart Fiyat
Tivibu Ev Maxi Paket TL8 TL14,9
Tivibu Ev SineMaxi Paket TL15 TL19,9
Tivibu Ev Maxi Plus Paket TL23 TL29,9
Tivibu Ev Full Paket TL31 TL39,9

Kampanya kapsamında ücretsiz modem verilmektedir.

Altyapı uygunluğuna göre rayiç bedeli 200 TL olan kablosuz VDSL modem ücretsiz verilecek yada HGW modem için abonelik boyunca ücretsiz kullanım hakkı sağlanacaktır.

Yukarıda belirtilen ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

Fiber internet tarifeleri için tıklayınız.

Yukarıdaki tabloda yer alan Kampanyalı Tarifeler tabloda belirtilen indirim süresi boyunca geçerli olup, Taahhüt sonrası yürürlükteki tarife uygulanacaktır.

Bağlantı Ücreti aylık 3 TL olarak 12 ay süresince Abone'nin faturasına yansıtılacaktır.

Kampanyaya dahil internet paketlerinin Yalın versiyonlarının tercih edilmesi durumunda yalın internet aylık erişim ücreti Abone'nin faturasına ayrıca yansıtılacaktır. (Yalın internet hizmeti erişim ücreti TT Fibernet ve FİBERNET paketleri için 18 TL, HİPERNET paketleri için 15 TL'dir.)

Yalın İnternet hizmeti başvurularında, sabit telefon hattı ve TTNET internet aboneliği olmayan yeni abonelerden bir defaya mahsus peşin 8 TL (vergiler dahil) Yalın İnternet devre hazırlama ücreti faturaya yansıtılacaktır.

Kampanya kapsamında tercih edebileceğiniz Tivibu Ev paketleri aşağıdaki tabloda listelenmiştir. Tivibu Ev, altyapısı uygun lokasyonlarda kampanya dahilinde sunulabilmektedir. Tivibu Ev kurulum ücreti aylık 5 TL (KDV dahil) olmak üzere 12 boyunca abonenin faturasına yansıtılır.

 • Kampanya 21 Nisan 2014 – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan altyapısı ve teknik donanımı yeterli olan uygun yeni müşterilerimiz 24 ay Taahhüt vererek yararlanabilir.
 • Abone, Fiber İnternet hattının bulunduğu yerdeki 24, 35, 50 veya 100 Mbps'ye kadar destekleyen hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.
 • Abone'nin ay içerisindeki veri kullanımı (download) adil kullanım noktasını aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Takip edilen aya girildiğinde abone internet hizmetinden mevcut erişim hızıyla tekrar yararlanabilecektir. Bulunulan ay içinde belirtilen adil kullanım noktasının aşılmaması durumunda erişim hızında herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Paketlere ait kota ve adil kullanım noktası bilgilerini “Paket ve Ücretlendirme sekmesinde” görebilirsiniz.
 • Abone Taahhüt süresi içinde indirim süresi boyunca kampanyaya dahil olmayan hizmet/paketlere geçemeyecektir. Aksi takdirde kampanya iptali ve Taahhüt ihlali olarak değerlendirilecektir.
 • 24 ay süresince yukarıda seçilmiş olan TTNET hizmetlerine ait tarife paketlerinin indirimli aylık ücreti alınacak ve indirimli kullanım süresinden sonra yürürlükteki tarifelerden ücretlendirilecektir .
 • Müşterinin modemi bulunmadığı durumlarda kampanya kapsamında rayiç bedeli 200 TL olan  bir adet kablosuz VDSL modem ücretsiz temin edilmektedir. Kampanya kapsamında verilecek modemler, stoklarda yer alan markalarla sınırlıdır.
 • Seçilen paketteki hizmetler için belirlenmiş kampanya fiyatına göre faturalandırmaya ilk fatura dönemiyle başlanacaktır. Abone olunan tarihten, ilk fatura tarihine kadar geçen süredeki ücret, seçilen hizmetlere ait paketler için belirtilen indirimli tarifeden hesaplanarak fatura edilecektir. Abone 24 (yirmi dört) aylık Taahhüt dönemi zarfında, indirim süresi boyunca her bir hizmet için kampanyaya dahil olmayan hizmet/paketlere geçemeyecektir, aksi takdirde, kampanya iptali ve Taahhüt ihlali olarak değerlendirilecektir.
 • Tivibu Ev taahhüt başlangıç tarihi, kampanya taahhüt başlangıç tarihiyle aynı olacaktır. Tivibu Ev kurulumunuz, internet ve THK kurulumunuz yapıldıktan sonra tamamlanacaktır. Tivibu Ev abonelik ücreti kurulum tamamlandıktan sonra faturalandırılacaktır.  
 • Abone, teknik olarak mümkün olması halinde kampanya kapsamındaki Taahhüt süresi boyunca kampanyaya dahil olan her bir hizmet için aylık yürürlükteki ücreti daha yüksek pakete/paketlere geçiş yapma hakkına sahiptir. Ancak, elde ettiğiniz indirim bedeli geçiş tarihinizden itibaren yeni paketinize göre güncellenecek ve taahhüdünüzü ihlal etmeniz halinde tarafınızdan tahsil edilecek indirim bedeli bu kapsamda hesaplanarak faturanıza yansıtılacaktır. Belirtilen durumların haricinde yapılan değişiklikler kampanya iptali ve Taahhüt ihlali olarak değerlendirilecektir. İşbu Kampanya Taahhütnamesi'nden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere Abone'nin ilk faturasına yansıtılacaktır.
 • Söz konusu indirimler aylık kullanım ücretlerini kapsamakta olup, kota aşım ücretinde ve Abone tarafından seçilen tarifede yer alan diğer ücretlerde herhangi bir indirim söz konusu değildir.
 • Kampanya süresi boyunca teknik olarak TT Fibernet/ HİPERNET/TTNET YALIN İNTERNET erişim hizmetleri geçici olarak dondurulamamaktadır.
 • Abone'nin dahil olduğu kampanyanın ve/veya aboneliğinin iptal edilmesi halinde; Taahhütname'nin Abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren Taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar Abone'ye sağlanan indirim, cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı Abone'den tahsil edilecektir. Ancak Abone'den Taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar Abone'den tahsil edilecektir.
 • Ek olarak, varsa bağlantı ve cihaz ücretinin, servis / ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
 • Abone, işbu kampanya veya abonelikten vazgeçme taleplerini yazılı olarak TTNET'e iletmekle yükümlüdür. Aksi halde talepler geçerli olmayacaktır.
 • Abone kampanya uygulaması çerçevesinde Türk Telekom'dan edindiği internet (Fibernet, Hipernet), Tivibu Ev, yalın internet erişimi hizmetini Türkiye sınırları içerisinde ücreti karşılığında teknik imkanlar ve altyapının uygunluğu çerçevesinde söz konusu hizmetlerin verilebildiği bir başka yere naklini talep edebilme hakkına sahiptir. Ancak, Tivibu hizmetinin nakli internet hizmetinin nakli halinde mümkündür.
 • Gerekli olabilecek nakil vb. geçiş işlemlerinde giriş paketinin ücret olarak altında olmamak kaydıyla kullanılabilecek paketler aşağıda yer almaktadır. Bu paketler söz konusu lokasyondaki altyapının uygunluğu çerçevesinde sunulacaktır. Nakil yapılan lokasyona, nakil sonrası fiber altyapının tesis edilmesi halinde, fibere dönüşüm ya da Abone'nin isteğine bağlı fiber paket değişikliği ancak kampanya dahilindeki fiber paketler kapsamında mümkün olacaktır.

Altyapınızın Uygunluğuna Göre Sunulabilen Geçiş İşlemlerinde Yararlanılabilecek İnternet Paketleri

  Kampanyalı Fiyatı İndirim Bedeli Tarife
İnternet Paket İsmi İLK 12 AY
(Aylık)
13-24. AY
(Aylık)
İLK 12 AY
(Aylık)
13-24. AY
(Aylık)
NETLİMİTSİZ TL41,90 TL61,90 TL25,10 TL5,10 TL67,00

Fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.

 • Her bir Abone bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilecektir.
 • Burada yer almayan hususlarda TTNET Abonelik Sözleşmesi hükümleri geçerlidir.
 • Modeminizin arızalı olduğunu düşündüğünüz durumlarda TTNET Müşteri Hizmetlerini 444 5 444 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Gerekli durumlarda talebinizle ilgili modem firmanızın Çağrı Merkezi Destek Hattı'na yönlendirileceksiniz.
 • Kampanya dahilinde verilen modemde Abone'nin kullanımından kaynaklanan arızalardan, TTNET sorumlu değildir. Arıza oluşması durumunda veya modemle ilgili talep ve şikayetlerde modemin yetkili teknik servisleri tarafından modemle ilgili garanti kapsamı dahilindeki işlemler yapılacaktır. Arıza durumunda ve modem ile ilgili talep ve şikayetlerde Abone tarafından irtibata geçilmesi gereken kurum, cihazın garanti belgesinde bildirilmiştir.

Taahhütname'yi indirmek için tıklayın.

Kampanyaya başvurmak için Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Mağazalarına uğrayabilir; 444 5 444 TTNET Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

Size en yakın Türk Telekom mağazasını öğrenmek için tıklayın!