Türk Telekom’a ait iş hattınızda İş Avantaj, İş Avantaj Her Yöne, İş Avantaj BİZ, Kamuya Özel BİZ, Kamuya Özel Her Yöne tarifelerinde iseniz ya da bu tarifelere geçerseniz bilgilerinizi güncellemeniz durumunda, şehir içi ve şehirlerarası yönüne 12 ay boyunca her ay kullanabileceğiniz aylık 300 dakika Türk Telekom’dan hediye!

Kampanya 10.05.2017 (bu tarih dahil) tarihine kadar geçerlidir.

​​
  • Yetkili kişi adı, soyadı, yetkili kişi gsm no, yetkili kişi e-posta vergi kimlik numarası, çalışılan sektör ve çalışan sayısı bilgilerinizi iletmeniz ve 1 yıllık taahhüt vererek kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • İş Avantaj, İş Avantaj Biz, İş Avantaj Her Yöne, Kamu Avantaj, Kamu Avantaj Her Yöne tarifelerinde ya da İş Avantaj Her Yöne veya İş Avantaj Biz tarifelerine geçiş yaparak bu kampanyadan faydalanıyorken 12 ay boyunca bulunduğunuz tarifelerde kalma; tarife değişikliği yapmak istediğinizde ise daha düşük paket ücretli bir tarifeye geçmeme taahhüdü verirsiniz.
  • En fazla 3 hattınız için bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • Kampanyadan faydalanma süresi içinde şehir içi, şehirler arası, GSM, Özel servis numaraları, STH ve uluslararası PSTN 1. kademe yönlerine ay içinde yaptığınız toplam görüşmelerin kampanya kapsamındaki 300 dk’yı aşması durumunda yapacağınız aramalara ait konuşma dakikaları kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilir. Belirtilmeyen diğer yönlere doğru tüm aramalar kampanya kapsamı dışındadır, ücretlendirmeler kendi tarifenize göre yapılır.
  • Kampanyada kullanılmayan bedava dakikalar bir sonraki aya devretmez.

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. 12x300 DAKİKA HER YÖNE KAMPANYASI’NA KAMPANYASI’NA YÖNELİK DUYURU

1 Temmuz 2013 tarihinden önce Türk Telekomünikasyon A.Ş. 12x300 Dakika Her Yöne Kampanyası’na veya 12x500 Dakika Şehiriçi ve Şehirlerararası Kampanyası’na ilişkin Taahhütname’yi imzalamış olan ve halen taahhüdü devam eden Abonelerimiz açısından aşağıdaki kural geçerli olacaktır:

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu’nun almış olduğu 03.01.2013 tarih ve 2013/DK-THD/14 sayılı ve 20.03.2013 tarih ve 2013/DK-THD/154 sayılı kararları (“Kurul Kararı”) uyarınca, Taahhüt Süresi tamamlanmadan Abone’nin Kampanya kapsamından çıkması/çıkarılması durumunda, Kampanya’dan çıktığı/çıkarıldığı tarih itibariyle kalan Taahhüt Süresi göz önünde bulundurulduğunda, kalan Taahhüt Süresi açısından Kampanya kapsamında taahhüt verdiği ve henüz tahakkuk etmemiş Tarife Paketi Ücretleri’nin toplamının (“Kalan Aylar Faydası”), Abone’nin Kampanya kapsamından çıktığı/çıkarıldığı tarihe kadar yararlanmış hediye dakikaların TL karşılığı toplamından (“Sağlanan Fayda”) daha düşük olması durumunda, Abone, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda’yı değil, Kalan Aylar Faydası’nı Türk Telekom’a tek seferde ödemekle yükümlüdür*.

(* Türk Telekom, yargı kararıyla Kurul Kararı’nın yürütmesinin durdurulması veya iptal edilmesi durumunda, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda’yı isteme hakkını saklı tutar.)

Taahhütname için tıklayın.​

​​
  • İşyerim Çağrı Merkezi
    • 7/24 Hizmet veren İşyerim Çağrı Merkezi’mize 444 5 444’ten ulaşabilirsiniz!