444’lü numaraya sahip olan iş yerleri şimdi hediye dakikalardan yararlanıyor!

444 Konuşturan Havuz Kampanyası kapsamında, 444 hizmeti için aylık fatura ortalamasını ödemeyi kabul ettiğinizde, kampanyadan çıkmayı talep edene kadar şebeke içi (şehir içi + şehirler arası + 444’lü numaralara doğru) bedava dakikalar ile yönlendirme kapsamında bedava dakikalar sunulur. Ek olarak kampanya kapsamında, 444 hizmeti için aylık fatura ortalamasında yer alan GSM görüşme tutarı kadar GSM görüşmesi hediye edilir.

444’lü numara sahibi müşterilerimize özel sunulan 444 Konuşturan Havuz Kampanyası’nın başvuru süresi 31.12.2015 tarihine kadar uzatılmıştır.

Kampanya 31.12.2015 tarihine kadar geçerlidir.

​​
 • Yalnızca PSTN - 7 rakamlı özel servis numaraları ve ISDN - Yedi rakamlı özel servis numaraları hizmet türleri için geçerli olacaktır.
 • Kampanyanın tanımlandığı hattınız nakledilebilir.
 • Kampanyanın tanımlandığı hattın devri veya iptali durumunda kampanyadan çıktığınız varsayılır. Kampanyanın cayma bedeli bulunmaz.
 • Kampanyaya başvuru yaptığınızda hediye dakika ve indirimlerden kampanyaya dâhil olduğunuz fatura dönemini takip eden tahakkuk döneminde yararlanmaya başlayacaksınız.
 • 444 Konuşturan Havuz Kampanyası kapsamında, 444 hizmeti için aylık fatura ortalamasını ödemeyi kabul ettiğinizde, kampanyadan çıkmayı talep edene kadar şebeke içi (şehir içi + şehirlerarası + 444’lü numaralara doğru) bedava dakikalar ile yönlendirme kapsamında bedava dakikalar sunulur. Ek olarak kampanya kapsamında, 444 hizmeti için aylık fatura ortalamasında yer alan GSM görüşme tutarı kadar GSM görüşmesi hediye edilir.
 • Kampanyada kaldığınız süre içerisinde Haziran 2014– Kasım 2014 dönemleri arasındaki aylık fatura toplamlarınızın ortalamasındaki her 10 TL tutarı karşılığında 100 dakika şebeke içi (şehir içi + şehirlerarası + 444’lü numaralara doğru) görüşme hediye edilir.
 • Kampanya 10 TL ve katları için geçerlidir, arada kalan rakamlar için bir üst kademe uygulanır. Toplam verilen hediye dakikaların hepsi havuz sistemi ile (444’lü numara ile ilişkili alt numaralardan ortak olarak) kullanılabilir.
 • GSM yönüne indirimli konuşma imkânı sağlanır.
 • Kampanya kapsamında, 444’lü numaranız için çağrı merkezine gelen iş yeri, şehirlerarası, GSM, yurtdışı ve STH yönlendirme dakikaları 30 milyon dakikaya kadar bedavadır. Aşan yönlendirme dakikalar için vergiler dâhil 1,59 kuruş/dakika ücreti alınır.
 • Şebeke içi ve GSM yönüne aramalar ile yönlendirme için verilen hediye dakikaları aştığınızda aşan dakikaların ücretlendirilmesi her hattın tarifesine göre gerçekleşir.
 • Hâlihazırda kampanyadan 9 Şubat 2015 tarihine kadar faydalanıyorsanız başvuru gerekmeksizin kampanyadan çıkmayı talep edene kadar faydalanmaya devam edebilirsiniz.
​​

444 Konuşturan Havuz Kampanyası Başvuru Formuna ulaşmak için tıklayınız.​

​​​​