İşyerim İnternette

Türk Telekom İşyerim İnternette kampanyasıyla birlikte, işyerinizi internete taşıyıp, müşterilerinize alışveriş siteleri üzerinden 7/24 online alışveriş imkanı sunabileceksiniz. İhtiyacınıza göre en uygun internet paketi seçeneğiyle alabileceğiniz İşyerim İnternette kampanyası, e-ticaret sitesi kurmak için size kolaylık sağlıyor ve web sitesi nasıl yapılır, kurumsal web tasarımı nasıl olmalı sorularınıza çözüm oluyor.

İnternetten satış yaparak kazancını artırmak ve alışveriş sitesi kurmak isteyen işyerleri için Türk Telekom İşyerim İnternette paketi hazır site sunuyor. Size sadece web sitenizi kurmak ve güvenli alışverişi müşterilerinize deneyimletmek kalıyor. Müşterilerinizin ilgisini çekecek profesyonel görünen grafik tasarım ve web sitesi tasarımıyla da ilgilenmenize gerek yok. Çünkü İşyerim İnternette’nin sunduğu hazır web sitesi ile teknik detaylara takılmadan, hızlı ve kolayca internet sitenizi açarak online satış yapabilirsiniz.

Siz de hemen İşyerim İnternette kampanyasından yararlanın ve internet alışverişleriyle daha çok müşteriye ulaşarak kazancınızı artırın.

İşyerim İnternette Nedir?

E-ticaret sitenizi açın, milyonlarca müşteriye satış yaparak anında kazanmaya başlayın.

Gelin size internette alışveriş sitesi açalım, Türkiye’nin internet üzerinden alışveriş yapılabilen her yerine ürünlerinizi 7/24 satarak müşteri sayınızı artırın. Kullanması çok kolay arayüzü sayesinde mobil cihazlardan da alışveriş sitenize yüksek erişim sağlayın.

Üstelik Türk Telekom müşterilerine özel 24 ay abonelik sözüne ayda 22,90 TL, yeni internet abonelerine internet dahil ayda 69,90 TL’den başlayan fiyatlarla...

30 saniyede dükkanınızı açın

İşyerim İnternette paketini satın aldığınızda, hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan sadece e-postanız ve şifrenizi girerek 30 saniyede dükkanızı açabilir, ürünlerinizi ekleyip satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Hiç bu kadar kolay olmamıştı

Eğer sosyal medyaya fotoğraf yükleyebiliyorsanız, dükkanınıza ürün eklemek sizin için çocuk oyuncağı. Ürünlerinizin fotoğraf, fiyat bilgileri ve açıklamalarını ekleyerek listelemekten başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Bankalara başvurmadan Sanal POS’unu anında hazır

Dükkanınız açılır açılmaz sanal POS’unuz hazır. Siz ister taksitli ister peşin fiyatına hemen satış yaparken,  kazancınız da banka hesabınıza yatsın.

Yüzlerce hazır tasarım

Yüzlerce hazır tasarım seçeneği hazır, size sadece seçmek kalıyor. Logonuzu ekleyin, tasarımınızı seçin ve anında satış yapmaya başlayın.


Hemen Başvur

Neden İşyerim İnternette Almalıyım?

işyerim internette nedir videosu

İşyerim İnternette'yi nasıl Kullanırım?

işyerim internette nedir videosu

Hemen Dene

İşyerim İnternette Abonelerine Özel Avantajlar

İnternetteki dükkanınızı açar açmaz size özel hazırladığımız avantajlardan yararlanabilir, çok daha fazla müşteriye ulaşabilir masraflarınızı düşürerek işinizi büyütebilirsiniz.

özel indirim ve fırsatlar n11 pazar yeri anlaşması

N11’de 200TL lik reklam Fırsatı!

Milyonlarca insanın ziyaret ettiği Türkiye’nin lider pazaryeri N11.com sitesinde dükkan açabilir ve 200TL değerindeki reklam fırsatını kullanabilirsiniz. Böylece markanızı milyonlarca insana ulaştırabilirsiniz. Üstelik ürünlerin satışını kendi İşyerim İnternette sayfanızdan da takip edebilirsiniz.

Size Özel Faydalar

  • 200TL satıcı puanı
  • Türkiye genelinde N11.com anlaşmalı fotoğraf stüdyolarında indirimli fiyatlarla fotoğraf çekim desteği
  • N11.com tarafından verilen satıcı eğitimlerine katılım hakkı
özel indirim ve fırsatlar hepsiburada ürün sergileme desteği

Hepsiburada’da Satış Yapmaya Başlayın

10 milyon üyesiyle Türkiye’nin lider e-ticaret sitesi hepsiburada.com’da ürünlerinizi hiç bir ücret ödemeden sergileyebilirsiniz. Üstelik ilk 3 ay boyunca hepsiburada.com’da yapacağınız satışlarda %20 komisyon indirimi avantajı da sizleri bekliyor.

Size Özel Faydalar

  • Ücretsiz ürün yükleme ve sergileme
  • İlk 3 ay boyunca hepsiburada.com’da yapacağınız satışlarda %20 komisyon indirimi
  • Hepsiburada.com’un düzenleyeceği özel satıcı eğitimi ve etkinliklerine katılma hakkı
özel indirim ve fırsatlar garanti bankası ücretsiz destek kredisi ve indirimli havale desteği

Garanti Bankası’ndan size özel tahsis ücretsiz destek kredisi ve indirimli Havale/EFT paketi!

Türkiye’nin lider bankası Garanti Bankası’nın İşyerim İnternette abonelerine özel tahsis ücretsiz destek kredisini kullanabilir, Havale/EFT işlemlerini Garanti Cep veya Garanti Internet üzerinden indirimli olarak yapabilirsiniz.
özel indirim ve fırsatlar mng kargo desteği

MNG Kargo’da %30 İndirim

Kargolarınızı 1 yıl boyunca %30 indirimle gönderebilir, masraflarınızı azaltabilirsiniz.
özel indirim ve fırsatlar facebook dükkan açma satış desteği

Facebook’ta Dükkan Açma

İnternetteki dükkanınızı Facebook’ta da açarak tüm tanıdıklarınızla paylaşabilirsiniz.
Hemen Başvur