Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

İşyerim+ Kurumsal Ofis Nedir?

İşyerim + Kurumsal Ofis; kurumsal müşterilerimizin ürünleri ve cihazları yerinde deneyimleme, özel kampanyalar hakkında detaylı bilgi alarak faydalanabilme ve aynı zamanda bu alanı kendi ofisleri olarak kullanabilme imkânı veren bir platformdur.

Kimler Kullanabilir?

Tüm kurumsal müşterilerimiz şu an için 5 lokasyonda bulunan İşyerim+ Kurumsal Ofisler’den ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler.

İşyerim + Kurumsal Ofis ile ücretsiz ofisiniz Türk Telekom'da!

Bölümler

Toplantı Odaları

Video konferans, Şarj özellikli iPhone hoparlör, Apple TV, yazı tahtası, Wi-Fi ve HDMI bağlantı ile donatılmış 8 kişilik toplantı odalarımız ücretsiz olarak müsterilerimizin deneyimine sunulmustur. Rezervasyon için sayfanın altındaki formu kullanabilirsiniz.

Üst Lounge

Üst Lounge alanında çay/kahve çeşitlerinin sunulduğu ikram ve oturma alanı, hizmet tanıtım filmlerimizin izlenebildiği video duvarımız bulunmaktadır.

Alt Lounge

Bu konseptte kurumsal müşterilerimize özel ücretsiz kullanıma sunulmuş iPad, laptop, yazıcı/faks destekli çalısma alanı, birebir Tivibu deneyimi içeren TV köşesi, mobil cihazlarını ücretsiz olarak sarj edebilecekleri şarjmatik ve içi enerji destekli kilitli dolaplarımızla vestiyer hizmeti verilmektedir.

Cihaz Alanı

5 noktadaki İşyerim+ Kurumsal Ofislerimizde müşterilerimiz; yeni abonelik, abonelik devri, abonelik nakli gibi müşteri hizmetleri işlemlerini yaparken eş zamanlı olarak ofisimizde satış amaçlı bulunan mobil telefon, PC, tablet cihazları da tecrübe edebilmektedir.

Size En Yakın İşyerim + Kurumsal Ofis

Toplantı Odası Rezervasyon

Alttaki kutucuğa güvenlik kodunu giriniz
© Türk Telekomünikasyon A.Ş.
Türk Telekomlu Olun!