Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Türk Telekom

Ağ Hizmetleri

KOBİ'lere Özel Ağ Hizmetleri

Ağ Hizmetleri Nedir?

Türk Telekom Ağ Hizmetleri ile bant genişliği ihtiyaçlarınıza en uygun teknolojilere sahip olabilirsiniz! Tüm ses, görüntü ve diğer kurumsal uygulamalarınızın paylaşımı için ihtiyacınız olan hizmeti Türkiye’nin en büyük ağ omurgasından alın, hızınızı ve güvenliğinizi riske atmayın!

Ağ Hizmetleri Size Neler Sunuyor?

Yüksek Performans

Hizmetin sunduğu yüksek bant genişliği, bağlantı süresi, kullanılabilirlik oranı ve arıza ıslah sürelerine ilişkin taahhütleri içeren “Hizmet Seviyesi Taahhüdü” ile performansınızı artırabilirsiniz.

Güvenlik

Farklı lokasyonlarınız arasında size özel tesis edilen altyapı sayesinde güvenli bir ağ üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Maliyet

Farklı ofislerinizde olsa bile sunucu, yazıcı gibi ekipmanlarınızın paylaşımlı olarak kullanılmasını sağlayarak ekipman maliyetlerinizde tasarruf edebilirsiniz.

Esneklik

Ağ hizmetleri mesafeden bağımsız çok çeşitli bant genişliği seçenekleri sunmasının yanı sıra aynı santralden veya farklı santralden lokal erişim yedeklemesi seçenekleriyle hizmet sürekliliğinizi artırmanıza da imkan verir.

Uzmanlık

Güvenlik konularınızın uzman bir ekip tarafından yönetilmesini sağlayabilirsiniz.

Konfigürasyon Seçenekleri

Hizmetlerin konfigürasyonu dilerseniz sizin tarafınızdan, dilerseniz Türk Telekom tarafından yapılır.