Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Türk Telekom

Atanmış Güvenlik Sistemi

KOBİ'lere Özel Atanmış Güvenlik Sistemi

Türk Telekom Atanmış Güvenlik Sistemi (UTM) ile şirketinizin ağ güvenliğini sağlayan anti-virüs, içerik filtreleme, saldırı tespit sistemi, spam filtreleme ve web filtreleme gibi tüm ürünlerinizi artık tek bir sistemde toplayabilirsiniz!

Hemen Başvur

Atanmış Güvenlik Sistemi Hizmeti Size Neler Sunuyor?

Maliyet Tasarrufu

Avantajlı operasyonel ücretlerden ve lisans ücretlerinden faydalanabilirsiniz.

Kolay Kontrol

Tüm ağ güvenlik ürünlerini merkezi bir yerden takip edebilir, sistem üzerinde kolayca kontrol sağlayabilirsiniz.

  • Atanmış Güvenlik Sistemi hizmeti ile birlikte ağ güvenlik ürünlerinizi üzerinde toplayan UTM (Unified Threat Management) cihazları da tahsis edilir. UTM cihazları istediğiniz lokasyonda konumlandırabilirsiniz.
  • Tümleşik yönetim, kontrol ve log tutabilme özelliklerinden yararlanabilirsiniz.
  • Sisteminiz alanında uzman güvenlik personeli tarafından yönetilir. Tercihinize göre sisteminizi bizzat siz de yönetebilirsiniz.

Türk Telekom Atanmış Güvenlik Sistemi Hizmeti, ihtiyacınıza göre birden fazla markanın ürünü ile farklı fiyatlar üzerinden sunulur.

Kurumsal, Kamu ve Kobi segmentindeyseniz internet bağlantınız olduğu sürece bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Herhangi bir bilgi değişikliği yapmak istediğinizde ilgili satış yöneticinize ulaşarak veya Türk Telekom Bölge Müşteri hizmetlerine başvurarak talebinizi iletebilirsiniz. Gerekli değişiklik için Bilgi Değişiklik formunu imzaladıktan sonra talebiniz işleme alınır.

Sözleşmenizde tanımlamış olduğunuz yetkili kişiler, 444 5 444 İşyerim Çağrı Merkezini arayarak arıza bildirimlerini yapabilirler. Yine bu numaradan bilgilendirme talebinde bulunabilir ve şikâyetlerini iletebilirler.