Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Türk Telekom

İndirimli Kurumsal Güvenlik Hizmetleri Kampanyası

  • TTNET A.Ş.’nin (“İşletmeci”) 1000 Mbps ve altı hızlarda Metro Ethernet İnternet Devresi’nde mevcut aboneliği bulunan ya da yeni abonelik başvurusunda bulunan Kurumsal Müşteriler, İndirimli Güvenlik Hizmetleri Kampanyası kapsamında, Türk Telekomünikasyon A.Ş.’nin (“Türk Telekom”) DDOS Atak Önleme, Güvenlik Duvarı, Aktif Savunma Sistemi, İçerik Filtreleme ve Antivirus Kurumsal Güvenlik Hizmetlerinden indirimli fiyatlar üzerinden yararlanabilirler.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için 12 ay, 24 ay ve 36 ay taahhüt seçeneklerinden birisi tercih edilmelidir.
  • Taahhüt Süresi Kurumsal Güvenlik Hizmeti’nin aktif edildiği tarihten itibaren işlemeye başlayacaktır. Aynı Metro Ethernet İnternet Devresi için farklı ve Kampanya kapsamında olan bir Kurumsal Güvenlik hizmeti talep edilecek olur ise, Kampanya Başvuru Süresi’nin bitmemiş olması koşuluyla, ilave talepler de kampanya’dan yararlandırılacaktır.
  • Taahhütname’nin imzalanmasından ve yürürlüğünden doğan damga vergisi Abone tarafından karşılanacak ve bu kapsamda sadece bir defaya mahsus olmak üzere Abone’nin ilk faturasına yansıtılacaktır. Abone’nin bulunduğu tarife paketine göre damga vergisi tutarı değişkenlik gösterecektir. Abone’nin kanun hükümleriyle damga vergisinden muaf olması durumunda ise, damga vergisi Türk Telekom tarafından karşılanacaktır. Yürürlükteki damga vergisi oranı, https://www.turktelekom.com.tr/hakkimizda/duyurular/sayfalar/guncel-damga-vergisi-orani.aspx adresinde belirtilmiştir.
  • Abone’nin tercih ettiği 12/24/36 aylık Taahhüt Süresi tamamlanmadan Kampanya’dan çıkma talebinde bulunması, Metro Ethernet İnternet aboneliğinden vazgeçmesi, Kampanya kapsamında yararlanmakta olduğu Kurumsal Güvenlik Hizmetleri’nin indirimli ücretlerini ödememesi, Metro Ethernet İnternet Devresi’nin ve/veya Kurumsal Güvenlik Hizmeti’ni devretmesi, Metro Ethernet İnternet Hizmeti’ne ilişkin Abonelik Sözleşmesi’nin ve/veya Kurumsal Güvenlik Hizmeti’ne ilişkin Abonelik Sözleşmesi’ni feshetmesi, Metro Ethernet İnternet Hizmeti’ne ilişkin Abonelik Sözleşmesi’nin Abone’den kaynaklı bir sebeple İşletmeci tarafından feshedilmesi veya ve/veya Kurumsal Güvenlik Hizmeti’ne ilişkin Abonelik Sözleşmesi’ni Abone’den kaynaklı bir sebeple Türk Telekom tarafından feshedilmesi gibi nedenler başta olmak üzere, Kampanya ve/veya Metro Ethernet İnternet ve/veya Kurumsal Güvenlik Hizmeti aboneliğinin herhangi bir nedenle Taahhüt Süresi tamamlanmadan önce sona ermesi halinde Kurumsal Güvenlik Hizmetleri’nin aylık kullanım ücretlerinde ihlal tarihine kadar sağlanmış olan tüm indirimler (“Sağlanan Fayda”) ile kalan Taahhüt Süresi göz önünde bulundurulduğunda, kalan Taahhüt Süresi açısından Kampanya kapsamında taahhüt verdiği ve henüz tahakkuk etmemiş Kurumsal Güvenlik Hizmeti indirimli aylık kullanım ücretleri toplamında (“Kalan Aylar Faydası”) hangisi düşükse o meblağı Türk Telekom’a tek seferde ödemekle yükümlüdür.
  • Abone’nin, Metro Ethernet İnternet Devresi hızını Taahhüt Süresi içerisinde 1000 Mbps’nin üzerine çıkarması durumunda ise Abone’ye İhlal halinde Ödenecek ücret yansıtılmaz ve fakat Abone Kampanya kapsamından çıkarılır; böylece Kurumsal Güvenlik hizmetlerinde yararlanmakta olduğu indirim faydası sona erer.
  • Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Kurumsal Satış Yöneticileri ile iletişime geçilmelidir.
  • Taahhütname için tıklayınız.