Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Türk Telekom

Veeam ile Replikasyon hizmeti ile sanal ortamdaki sisteminizdeki tüm veri, yazılım, sanal sunucu ve uygulamalarınızın replikası Türk Telekom güvencesi ile oluşturulur, kesinti durumunda verilerinize 7/24 erişebilmeniz sağlanır.

Herhangi bir arıza durumunda çalışmalarınız kesintiye uğramayacağı için finansal kayıp ya da veri kaybı riskiniz oluşmaz.

Veeam ile Replikasyon Hizmeti Sizlere Neler Sunuyor?

  • Tercih ettiğiniz iş modeline göre CPU ya da sanal sunucu bazında hizmet avantajı sunulur
  • Sanal sunucu bazında hizmet modeli ile sadece replikasyonunu yapacağınız sunucu sayısı kadar lisanslama yapılacağı için maliyet avantajı sağlanır
  • Replikasyon sürecini takip edebilmeniz için ek bir arayüz sağlanır.
  • Birincil lokasyonda yer alan sunucu, depolama, bağlantı gibi tüm bileşenler ikincil bir lokasyonda sizin belirleyeceğiniz kapasite ölçüsünde bir altyapı ortamı ile yedeklenir
  • Arıza durumunda ikincil lokasyondaki sistem devreye girerek çalışmalarınıza devam etmeniz sağlanır.
  • Verileriniz için 15 dakikanın altında kurtarma süresi hedeflenir.
  • 7/24 müşteri desteği ile Türk Telekom her zaman yanınızdadır.
  • Replikasyon hizmeti kapsamında sanal sunucu, depolama hizmeti, ikincil lokasyondaki sistem erişimi için internet hizmeti, firewall, sanal sunucu başına Veeam Cloud Yedekleme Lisansı ve Veeam Yedekleme ve Replikasyon Lisansı alınmalıdır.

Mevcut Veeam müşterilerinin sahip oldukları Veeam yazılımının V9 seviyesinde olması, TTVM lokasyonuna replikasyon yapmalarına olanak sağlar, ayrıca birincil lokasyon için Veeam Yedekleme ve Replikasyon Lisansı(VBR) teklif edilmesine gerek yoktur. TTVM lokasyonu için Veeam Cloud Replikasyon lisansı (VCCR) teklif edilmesi yeterlidir.

Türk Telekom Kurumsal Müşteri Temsilcileri veya Türk Telekom İl/Bölge Müdürlükleri aracılığıyla başvuruda bulunabilirsiniz.