Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

TTVPN'de Yedekleme Bağlantı Ücreti Bizden Kampanyası

TTVPN’de Yedekleme Bağlantı Ücreti Bizden Kampanyası

Artık TTVPN’de yeni talep edeceğiniz yedekleme devrelerinin bağlantı ücreti bizden!

Başvuru yapacağınız yedekleme devresi için 24 ya da 36 aylık taahhüt verin, hızınız ve taahhüt sürenize göre yedekleme devrenizin bağlantı ücretinin tamamını ya da bir kısmını biz karşılayalım!

Kampanya 01.01.2019 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya Koşulları

 • Mevcut durumda TTVPN hizmeti alan bir iş yeriyseniz kampanyaya katılabilmeniz için son ödeme tarihi geçmiş borcunuzun bulunmaması, şüpheli alacaklı listesinde olmamanız ve kampanya başlangıç tarihi ile bitiş tarihleri arasında kampanyaya başvuruyor olmanız gerekir.
 • Kampanyaya son başvuru tarihinden önce katılıp, farklı santralden veya aynı santralden Lokal Erişim Yedeklemesi Hizmeti alarak tercihinize göre 24 ya da 36 ay taahhüt seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında aynı santralden ya da farklı santralden Lokal Erişim Yedeklemesi talebinde bulunmanız durumda, tesis edilecek LEY devreleri için aşağıda yer alan tabloda belirtilen sınırlara kadar bağlantı ücretlerini ödemezsiniz. Yedekleme devrelerinin aylık ücretleri ise tarafınızdan karşılanır.
  TTVPN'de Yedekleme Bağlantı Ücreti Bizden Kampanyası Ücretlendirme bilgisi
  VPN Hızı 24 Ay 36 Ay
  10-50 Mbps 2.500 TL 3.000 TL
  60-100 Mbps 3.000 TL 3.500 TL
  125-300 Mbps 3.500 TL 4.000 TL
  350+ Mbps 4.500 TL 5.500 TL

  Tüm Vergiler Dâhil Ücretlerdir.

 • Kampanyadan 10 Mbps ve üzeri hızlara sahip VPN uçları için faydalanabilirsiniz.
 • Kampanya öncesinde farklı santralden ya da aynı santralden Lokal Erişim Yedeklemesi hizmeti başvurusu yapmanız durumunda kampanyadan faydalanamazsınız.
 • Ücretsiz sağlanacak altyapının mülkiyeti ve kullanım hakkı Türk Telekom’a aittir.
 • Kampanya sadece perakende düzeyde hizmet almanız durumunda uygulanır. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş olan işletmeciler, perakende düzeyde sözleşme imzalamış olsalar bile, al-sat amacıyla kullanacakları TTVPN abonelikleri açısından kampanyadan yararlanamazlar.
 • TTVPN Yedekleme Hizmeti’nde Aylık Ücret Bizden Kampanyası’ndan faydalanırken bu kampanyadan faydalanamazsınız
 • Mevcut durumda Lokal Erişim Yedeklemesi hizmeti almanız durumunda bu kampanyadan faydalanamazsınız.

Kampanyaya başvurularınızı Türk Telekom İl/Bölge Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü ve 444 5 444 çağrı merkezi üzerinden yapabilirsiniz.

Kampanya başvuruları; 444 5 444 çağrı merkezinden, İşyerim Çağrı Merkezi Müdürlüğü/Uzmanlığından ve Satış Yöneticilerinden alınacak olup, imzalatılan taahhütname Kurumsal Müşteri Müdürlüğü tarafından dosyaya eklenecektir.

Kampanyaya sadece perakende düzeyde hizmet alıyorsanız katılabilirsiniz. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş olan işletmeciler, perakende düzeyde sözleşme imzalamış olsalar bile, al-sat amacıyla kullanacakları TTVPN abonelikleri açısından kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyadan yararlanması istenen ucun en az 10 Mbps ve üzeri hızında olması gerekir.

Kampanya katılımı için 24 ve 36 ay taahhütlü seçenekler sunulur.

 • Taahhüt süresi (24/ 36 ay) tamamlanmadan kampanyadan çıkma talebinde bulunmanız,
 • Kampanya kapsamındaki yedekleme devresini iptal ettirmek istemeniz,
 • Tarife Tablosu’nda kampanyaya başvuruda bulunduğunuz hızın altına düşmeniz veya hizmet değişikliği talebinde bulunmanız,
 • Devir talebinde bulunmanız,
 • Yedekleme Sözleşmesi’ni feshetmeniz,
 • Yedekleme Sözleşmesi’nin Türk Telekom tarafından herhangi bir nedenle feshedilmesi,
 • İşbu Katılım Koşulları’nın ve Kampanya Katılım Taahhütnamesi’nin hükümlerini yerine getirmemeniz gibi nedenler başta olmak üzere,

Kampanya ve/veya TTVPN Yedekleme Devresi aboneliğinizin herhangi bir nedenle taahhüt süresi (24/36 ay) tamamlanmadan önce sona ermesi durumunda cezai işlem uygulanır. Sağlanan fayda ile kalan aylarda elde edilecek gelirden hangisi daha düşükse, ceza olarak yansıtılır.

Kampanyadan yararlanması istenen ucun en az 10 Mbps ve üzeri hızında olması gerekir.

İndirilebilir Dokümanlar