Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

Türk Telekom

TTVPN Hizmetinde Teçhizat Kampanyası

Şimdi TTVPN Teçhizat Kampanyası'na başvurun, kurulum ve yönetim masraflarından kurtulun!

TTVPN uçları için 24,36 veya 48 ay kullanım sözü veren müşterilere ttvpn iletişimi için gerekli olan uç cihazlar Türk Telekom’dan.

Katılım Koşulları

Kampanyaya katılmanız için,

  • Şüpheli alacaklı listesinde olmamanız,
  • Kampanya başlangıç tarihi ile bitiş tarihleri arasında kampanyaya başvurmanız gerekir.

Kampanya 01.02.2018 – 01.02.2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya başvuruları; 444 5 444 çağrı merkezinden, İşyerim Çağrı Merkezi Müdürlüğü/Uzmanlığından ve Satış Yöneticilerinden alınacak olup, imzalatılan taahhütname Kurumsal Müşteri Müdürlüğü tarafından dosyaya eklenecektir.” Metninin “Kampanya başvurularınızı, 444 5 444 Çağrı Merkezi, İşyerim Çağrı Merkezi Müdürlüğü/Uzmanlığı veya Satış Yöneticiniz aracılığıyla yapabilirsiniz.

Kampanya 01.02.2018 tarihinde başlayacak olup, 01.02.2019 tarihine kadar devam edecektir.

TTVPN Hizmetinde Teçhizat Kampanyası'ndan yeni başvuru yapan Türk Telekom işyeri müşterileri ve mevcut müşterilerimiz faydalanabilir.

Kampanya'ya 24, 36 veya 48 ay abonelik sözü vererek katılabilirsiniz.

Kampanya kapsamında Türk Telekom tarafından size ücretsiz olarak temin edilecek teçhizatların mülkiyeti ve teçhizatlar üzerindeki tüm kaynakların (port, kart, yazılım, konfigürasyon vb. kaynakların) kullanım hakkı Türk Telekom'a aittir.

Türk Telekom ile imzalanan TTVPN Hizmeti’ne ilişkin Abonelik Sözleşmesi’ni/Hizmet Formu’nu ve Kampanya Taahhütnamesi’ni, taahhüt süresi boyunca, devrenin devir edilmesi durumu da dahil olmak üzere, herhangi bir şekilde kısmen veya tamamen herhangi bir üçüncü kişiye devredilemez. Aksi takdirde, kampanya koşullarında belirtilen cezai hükümler uygulanır.