Yurtiçi her yöne 41,5 Kr/dk'dan ücretlendirmeye devam edebilirsiniz.

Hayır. Bir adet sabit hatta karşılık olarak, kampanyadan yalnızca bir adet Türk Telekom hattı yararlanabilir.

Türk Telekom’daki sabit hattını İş Avantaj Her Yöne 600 Dakika ve üstü paketlere geçiren müşterilere TÜRK TELEKOM’dan ücretsiz olarak 12 ay boyunca Şirketiçi Limitsiz ve Her Yöne 300 Dakika sunulacaktır.

Türk Telekom’teki internet hattını kotalı paketten NetLimitsiz Başlangıç, NetLimitsiz Profesyonel ve 8Limitsiz Profesyonel paketlerine geçen müşterilere, TÜRK TELEKOM’dan ücretsiz 1 GB İnternet Paketi sunulacaktır.

Sabit hattın iptal edilmesi, dondurulması ya da İş Avantaj Her Yöne 600 paketinden daha düşük bir pakete geçirilmesi durumunda, Türk Telekom tarafından sunulan 300 dakikalık konuşma paketinin 25 TL'lik ücreti her ay Türk Telekom faturanıza yansıtılmaya başlanır. Paket değişikliği sebebiyle geriye dönük herhangi bir cezai bedel uygulanmaz.

Türk Telekom için; İmza sirküleri , firma yetkilisinin kimliği TT için; Ticaret Sicil Gazetesi, Faaliyet Belgesi, Vergi levhası fotokopisi, İmza Sirküleri ve Şirket Temsilcisine ait Kimlik fotokopisi

Türk Telekom'da mevcut kurumsal abone iseniz, Türk Telekom Kurumsal Çağrı Merkezi'ni (444 4 564) arayarak İş Avantaj 600 Paketi veya daha üst paketlere geçebilirsiniz. Sonrasında dilediğiniz Türk Telekom, Türk Telekom ve Türk Telekom Bayii'nden kampanya işlemlerinizi yaptırıp hattınızı alabilirsiniz.

Eğer Türk Telekom'da bireysel abone iseniz, firma olduğunuzu belirtir ilgili belgelerinizle birlikte en yakın Türk Telekom Ofisi'ne ya da Türk Telekom Bayii'ne gidip İş Avantaj tarifelerine geçişinizi yapabilirsiniz.

Dilerseniz diğer operatördeki hatlarınızı Türk Telekom'a taşıyarak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Eğer halihazırda Türk Telekom kurumsal müşterisi iseniz alacağınız yeni hatlarla kampanyaya dahil olabilirsiniz.

Taahhütname imzalanmasına gerek yoktur. Yalnızca kampanya için ortak başvuru formunun imzalanması yeterlidir.

Verilen hizmetler için şirketler kendi faturalarını müşteriye ulaştıracaklar.

Başvurular yurt çapındaki tüm Türk Telekom Ofisleri, Türk Telekom Bayileri, Kurumsal Satış Kanalları, Türk Telekom İletişim Merkezleri, Türk Telekom Kurumsal Teknoloji Merkezleri ve aracılığıyla alınmaktadır.

Hayır, kampanyadan sadece Numara Taşıma ile Türk Telekom'a gelen veya yeni açılan hatlar yararlanabilecektir.

Kampanyayla ilgili her türlü sorunuz/şikayetiniz/öneriniz için 444 3 BIZ (249)'u arayabilirsiniz.

Paket kapsamındaki hizmetler için 12 ay fiyat garantisi sunulmaktadır.

Evet, hem sabit hattınız hem Türk Telekom hattınız için üst pakete geçiş yapabilir ve kampanyadan yararlanmaya devam edebilirsiniz.

​​​​​​​