60 dakika konuşma hakkı arama ve aranma arasında istendiği gibi dağıtılabilir. Ücretsiz süreler sesli aramalar için geçerlidir. Görüntülü aramaları kapsamaz.

Yurtiçinden gönderilen SMS'ler 41,5 Kr olarak, yurtdışından gönderilen SMS'ler ise Dünya Varmış Tarifesi standart SMS fiyatı ile ücretlendirilir.

Kayıt başvurusu yapıldığı anda kayıt işlemi gerçekleşir.

Paketle sunulan 60 dakika tamamlandıktan sonra uluslararası dolaşımdayken yapılacak ve alınacak çağrılar Dünya Varmış Tarifesi'nden ücretlendirilir.

KKTC Konuşma Paketi ile birlikte TümDünya Paketi'ne sahip abonelerimizin paketi bittikten sonra KKTC'de dolaşımdayken alacakları çağrılar TümDünya Paketi, yapacakları çağrılar ise Dünya Varmış Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Paket KKTC'de geçerli olacaktır.

Paketle sunulan dakikalar sona erdiğinde bilgilendirme SMS'i gönderilememektedir.

Bireysel faturalı veya kamu hattı sahibi müşterilerimiz, yurtiçinden veya yurtdışından KKTC Konuşma Paketi içinKKTC yazıp 9645'e mesaj göndererek, veya Müşteri Hizmetlerinden paketi satın alabilir. Kurumsal veya SME hat sahibi müşterilerimizin paket satın alabilmeleri için şirket yetkilisinin Müşteri Hizmetlerini araması yeterlidir.

Paket, faturalı hat sahibi müşterilerimiz tarafından kullanılabilir.

​​​​​