ABD, Andorra, Almanya, Arnavutluk, Avusturya, Belçika, Beyaz Rusya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Karadağ, Litvanya, Lihtenştayn, Letonya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Moldova, Monako, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Vatikan, Yunanistan, Rusya, Ukrayna, Suudi Arabistan, Kuveyt ve Bahreyn'de geçerlidir.

Paketler, faturalı hat sahibi müşterilerimiz tarafından kullanılabilir.

30 dakika konuşma hakkı arama ve aranma arasında istendiği gibi dağıtılabilir. Ücretsiz süreler sesli aramalar için geçerlidir. Görüntülü aramaları kapsamaz.

Bireysel faturalı veya kamu hattı sahibi müşterilerimiz, yurtiçinden veya yurtdışından Yurtdışı Günlük Konuşma Paketine kayıt olmak için GUN 30DK, Yurtdışı Günlük İnternet Paketine kayıt olmak için GUN 15MB yazarak 9499'a mesaj göndererek, Online İşlemler menüsünden, Türk Telekom Wap sayfasından veya Müşteri Hizmetlerinden paketleri satın alabilir. Kurumsal hat sahibi müşterilerimizin paket satın alabilmeleri için şirket yetkilisinin Müşteri Hizmetlerini araması yeterlidir.

Yurtiçinden gönderilen SMS'ler 40 Kr olarak, yurtdışından gönderilen SMS'ler ise Dünya Varmış Tarifesi standart SMS fiyatı ile ücretlendirilir.

Paketlerdeki kullanılmayan dakika veya internet kotası 1 günlük kullanım süresi sonunda silinir.

Paketler otomatik olarak yenilenmez. Günlük kullanım süresi bittiğinde isteyen abonelerimiz tekrar paket satın alabilir.

Günlük Konuşma Paketiyle sunulan 30 dakika tamamlandıktan sonra uluslararası dolaşımdayken yapılacak ve alınacak çağrılar Dünya Varmış Tarifesi'nden ücretlendirilir. 

Günlük internet Paketi kotası bittikten sonraki kullanımlar Suudi Arabistan, Kuveyt ve Bahreyn'de KDV, ÖİV dahil 0,0165 TL/KB olarak, paketin geçerli olduğu diğer ülkelerde ise 0,0072 TL/KB olarak ücretlendirilir. 

Günlük Konuşma Paketi ile birlikte TümDünya Paketi'ne sahip abonelerimizin paketi bittikten sonra uluslararası dolaşımdayken alacakları çağrılar TümDünya Paketi, yapacakları çağrılar ise Dünya Varmış Tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Kayıt başvurusu yapıldığı anda kayıt işlemi gerçekleşir.

Günlük kullanım süresi içinde aynı paketten sadece 1 kez yararlanılabilir. Yurtdışı Günlük internet/konuşma paketine sahip müşterilerimiz, 1 günlük paket süresi içinde 30 gün geçerli olan yurtdışı konuşma/internet paketlerimizi satın alabileceklerdir. 30 gün geçerli konuşma/internet paketine üye müşterilerimiz geçerlilik süresi tamamlanmadan günlük konuşma/internet paketini satın alamayacaklardır.

Hayır; sadece belirtilen ülkelerde geçerlidir.

Evet, günlük kullanım süresi bittiğinde SMS ile bilgilendirme yapılır.

Günlük konuşma paketinin ücretlendirme periyodu 60sn, günlük internet paketinin ücretlendirme periyodu 10KB'dır.

​​​​​