Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Sahadaki Takım Ruhu Gsmobile İle İşletmenizde

Kampanya Bilgisi

Galatasaraylı işletme, iş ve meslek sahipleri KURUMSAL GSMOBILE İNDİRİM KAMPANYASI ile iletişim maliyetlerini düşürecekler.

Türk Telekom'a numarasını taşıyarak veya Türk Telekom'dan yeni hat alarak 12 ay boyunca Kurumsal GSMobile Menü'de kalma sözü veren şirketlere 12 ay boyunca %25 Aylık Sabit Ücret İndirimi!

Türk Telekom'a numarasını taşıyarak veya Türk Telekom'dan yeni hat alarak 24 ay boyunca Kurumsal GSMobile Menü'de kalma sözü veren şirketlere 24 ay boyunca %35 Aylık Sabit Ücret İndirimi!

Türk Telekom'daki mevcut hattı ile bu tarifeye gelerek 12 ay boyunca Kurumsal GSMobile Menü'de kalma sözü veren şirketlere 12 ay boyunca %15 Aylık Sabit Ücret İndirimi!

Türk Telekom'daki mevcut hattı ile bu tarifeye gelerek 24 ay boyunca Kurumsal GSMobile Menü'de kalma sözü veren şirketlere 24 ay boyunca %25 Aylık Sabit Ücret İndirimi!

Hangi paketi seçerseniz seçin, Türk Telekom'lu tüm İşletmelerle sınırsız konuşun! İş ortaklarınızla beraber tasarruf edin!

 • İndirim, şirket içi sınırsız görüşme sunan paket, ses paketi, sms paketi ve data paketi aylık ücretlerinin tümü üzerinde geçerli olacaktır.
 • Kurumsal GSMobile Menü Tarifesinden yararlanan aboneler, tarifeye kayıt yaptırdıkları tüm hatları için, TÜRK TELEKOM tarafından sunulan Türk Telekom'lu Şirketlerle Sınırsız Konuşma Kampanyası 'ndan başvuru olmaksızın faydalanacaklardır. Kampanyaya katılım müteakiben, kampanyaya kayıt olan aboneler Türk Telekom Kurumsal Faturalı ses hattı sahibi tüm abonelerle, ek ücret ödemeden yurt içindeyken sınırsız görüşme yapabileceklerdir.
​​​​
​​​​

Kampanyaya katılmak için size en yakın Türk Telekom kurumsal satış bayisine başvurabilir veya GSMobile Kurumsal Müşteri Hizmetleri’ni (Telefon: 444 0 905) arayabilirsiniz.

 • Kurumsal GSMobile Menü İndirim Kampanyası ile; numara taşıma ile hatlarını Kurumsal GSMobile Menü Tarifelerine taşıyan , yeni hat alan ya da tarife değişikliği ile bu tarifeden faydalanmaya başlayan abonelerimize taahhüt karşılığı şirket içi sınırsız görüşme sunan paket, dakika paketi, ek ses paketi (örn. sabit hatlarla limitsiz görüşme sunan paket ) SMS paketi ve data paketi aylık ücretlerinin tümü üzerinde geçerli olacak şekilde sabit ücret indirimi sunuyoruz. Üstelik, Kurumsal GSMobile Menü'den faydalanan abonelerimiz hiç bir ek ücret ödemeden Türk Telekom'lu işletmelerle sınırsız görüşebilecek.
 • Kurumsal GSMobile Menü'den asgari 12 ay yararlanmayı taahhüt eden ve numara taşıma ile hatlarını Türk Telekom'a taşımış ya da yeni hat almış aboneler; kampanya kapsamında 12 ay süresince; sınırsız şirket içi görüşme sunan paket, dakika paketi, ek ses paketi (örn. sabit hatlarla limitsiz görüşme sunan paket ) SMS paketi ve data paketi aylık sabit ücretlerinin tümü üzerinden %25 indirim alacaklardır.
 • Kurumsal GSMobile Menü'den asgari 24 ay yararlanmayı taahhüt eden ve numara taşıma ile hatlarını Türk Telekom'a taşımış ya da yeni hat almış aboneler; kampanya kapsamında 24 ay süresince; sınırsız şirket içi görüşme sunan paket, dakika paketi, ek ses paketi (örn. sabit hatlarla limitsiz görüşme sunan paket ) SMS paketi ve data paketi aylık sabit ücretlerinin tümü üzerinden %35 indirim alacaklardır.
 • Kurumsal GSMobile Menü'den asgari 12 ay yararlanmayı taahhüt eden ve tarife değişikliği ile bu tarifelerden faydalanan aboneler; kampanya kapsamında 12 ay süresince; sınırsız şirket içi görüşme sunan paket, dakika paketi, ek ses paketi (örn. sabit hatlarla limitsiz görüşme sunan paket ) SMS paketi ve data paketi aylık sabit ücretlerinin tümü üzerinden %15 indirim alacaklardır.
 • Kurumsal GSMobile Menü'den asgari 24 ay yararlanmayı taahhüt eden ve tarife değişikliği ile  bu tarifelerden faydalanan aboneler; kampanya kapsamında 24 ay süresince; sınırsız şirket içi görüşme sunan paket , dakika paketi, ek ses paketi (örn. sabit hatlarla limitsiz görüşme sunan paket ) SMS paketi ve data paketi aylık sabit ücretlerinin tümü üzerinden %25 indirim alacaklardır.
 • Paket aşımı veya paketsiz kullanım kullanımlar fatura edilecektir. Faturaya yansıtılacak indirim tutarı KDV ve ÖİV tutarını da içermektedir.
 • Kampanya taahhüt süresi içinde taahhüde uyulmaması durumunda; o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı cezai bedel olarak yansıtılır.
 • Taahhüde aykırılık durumunda aylık ücretinin tümü cezai bedel hesaplamasında esas alınacaktır.
 • Kampanyadan faydalanan abonelerimiz, sadece Kurumsal Cihaz Menüsü Kampanyası’ndan faydalanabilirler. Bu kampanya harici başka bir kampanyadan faydalanamazlar.

Kampanya Taahhütnamesi için tıklayınız!

​​