Menüye ulaşmak için tıklayınız Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız

Her yöne 5000 DK, 5000 SMS VE 5 GB internet Türk Telekom ve Türk Telekom’e sadece 40 TL.

Tarife Bilgisi

TT Grup personel tarifesi Türk Telekom ve TTNet kurumsal hatları için çıkarılmış bir tarifedir.

​​​​​​​
​​
  • Tarifedeki ücretlendirmeler yurtiçi olmak kaydıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar
  • Tarife içi ve grup içi dakikalar görüntülü görüşmeleri kapsamamaktadır.
  • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444’lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.
  • 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
  • Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir.
  • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz SMS'ler, sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir. Yurt dışı, KKTC, katma değerli servis gönderimlerinde kullanılamaz.
  • Tarife kapsamındaki SMS’ler ile 444’lü numaralar ve 1xy yapısındaki kısa numaralara doğru ve web üzerinden gönderim yapılabilir. Tarife kapsamında SMS kullanım hakkı bulunmuyorsa bu yönlere doğru gönderimler standart SMS gönderim ücreti üzerinden ücretlendirilir.
  • Tarife kapsamında sunulan veri kullanım hizmeti sadece internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamında verilen internet kullanım hakkı sona erdiğinde hız düşümü olmayacak ve 0.00492 KR/KB üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarifeler kapsamında sunulan dakikalar, SMS’ler ve cepten internet ilgili fatura dönemi sonunda silinir, devredilemez ve 3.şahıslara transfer edilemez.
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Türk Telekom İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Fatura döneminizde kalan konuşma sürenizi “SES”, kalan SMS miktarınızı “SMS”, kalan internet kullanım miktarınızı “INTERNET” yazıp 5555'e SMS göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz. Bu servis ses ve SMS kullanımları için 6 saat, internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.

Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.

Tarifenizden kalan tüm kullanım haklarınızı hattınızdan 9333’ü ücretsiz arayarak ya da *124#’yi ücretsiz tuşlayarak da öğrenebilirsiniz.

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini kapsar.

444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom hatlarından yapılan 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları, 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TÜRK TELEKOM İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​