Mesai Sonrası Paketi ile iş günlerinde mesai sonrası; ay boyunca Her Yöne tam 180 dakika, sadece 6,5 TL karşılığı konuşun !

Paket Bilgisi

Hafta İçi; pazartesi, salı, çarşamba, Perşembe, Cuma günleri saat 18.30-24.00 arasında görüşmelerinizi gerçekleştirin. Mesai Sonrasında da iletişime ara vermeyin, işlerinizi ertelemeyin !​​​​​​

Aylık Ücret 6,5 TL
Heryöne 180 dk
Hafta içi görüşme günleri İş Günleri 18.30-24.00 arası
​​
​​

Türk Telekom'lu olmayanlar ;

Hiçbir geçiş ücreti ödemeden numaranızı taşıyarak veya yeni hat satın alarak bu paketten faydalanmak için Türk Telekom bayilerine gelin.

Faturalı Türk Telekom'lular

SUPERMESAI yazıp

3675 e gönderin

  • Kayıt sırasında alınan SMS ücretsizdir.
  • Kullanılmayan ücretsiz dakikalar bir sonraki aya devretmez.
  • Öncelikli olarak paket kapsamındaki dakikalar ilgili günlerde ve saatlerde kullanılır. Paket kapsamında, paket kapsamı dışında ve paket aşımı durumunda yapılan aramalarda, mevcut tarifenizin ücretlendirme koşulları geçerlidir.
  • Paket ücreti olan 6,5 TL'ye KDV ve ÖİV dahildir.
  • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi paketteki ücretsiz görüşme süresi kapsamı dışındadır.
  • Paketin satın alındığı ay müşterinin faturasına yansıtılacak aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ay fatura dönemi sonuna kadar tüm paketi kullanan müşterilere paket tam ücreti yansıtılırken, kullanmayan müşterilere ise gün bazlı ücretlendirme yapılır.
  • Paket iptal edildiğinde kalan paket hakları fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilir ve müşterinin faturasına yansıyacak paket ücreti; paketin aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde hesaplanır.
  • Paket aktivasyon ve deaktivasyonu aynı fatura dönemi içerisinde gerçekleştirildiyse müşterinin kullanımına bakılır; paketin tamamı kullanıldıysa paketin tam ücreti, kullanılmadıysa aktivasyon tarihi ile fatura kesim tarihi arasındaki süre baz alınarak gün ile orantılı şekilde yansıtılır.

Paketin ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.

​​​​