Pttcell Kurumsal M2M Mobil Data Tarifesi

Tarife Bilgisi

Pttcell Kurumsal M2M Mobil Data Tarifesi'nden sadece "iş ve hizmetlerin merkezi bir sunucu tarafından uzaktan izlenmesi ve yürütülmesine yönelik makineler arası veri aktarımına mahsus olan ve bunların yürütülmesi için zorunlu olanlar dışında sesli, görsel iletişim veya genel amaçlı internet erişimi yapmayacak” kurumsal faturalı hat sahibi müşteriler, hatlarının İnternet APN'e kapatılmasını ve Türk Telekom tarafından sağlanan Kurumsal APN'in hatlarına tanımlanmasını kabul etmeleri suretiyle ayrıca M2M Hat Kullanım Taahhütnamesi'ni imzaladıkları takdirde faydalanabilirler.

M2M Mobil Data Tarifesi ile M2M servislerinde kullanılmak üzere alınan hatlara 37 TL’lik Özel İletişim, Hat Açılış Vergisi alınmaz.​​​​​​

​​
Aylık Kullanım Ücret
0-1 MB 4 TL
1-10 MB 15 TL
10-50 MB 15 TL+ 1 TL/MB
50 MB + 55 TL + 0,5 TL/MB

M2M Mobil Data Tarifesi aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 1 TL'dir.

M2M Mobil Data Tarifesi ses ve MMS hizmetine kapalıdır. Bu tarife ile aktivasyonu yapılan hatlar diğer tarifelere geçiş yapamazlar.

Bu tarife herhangi bir data ve SMS paketi içermez.

M2M Mobil Data tarifesi ile yapılan internet kullanımları, internet paketi ve/veya havuzu olmayan kurumsal abonelerimiz için Standart internet ücretlendirmesi ile gerçekleşir.

M2M mobil data tarifesinde birim SMS fiyatı KDV ve ÖİV dahil 0,4 TL'dir.

Tarifede Fatura Stop bulunmamaktadır.

30 Haziran 2013 tarihi itibariyle yurt içi her yöne görüşme ücreti 43,89 Kr/dk olarak güncellenecektir.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

​​
​​

Tarifeye geçmek için www.pttcell.com.tr adresini ziyaret ediniz.

 • Tarifeden PTT çalışanları ve yakınları yararlanabilecektir. Aktivasyon sırasında PTT kurum kimliği ibraz edilmelidir. Kurum çalışanı kurum kimlik fotokopisinin üzerine refarans olduğu numarayı yazıp, imzalamalıdır. PTT çalışanı kendisi hariç 5 kişiye kadar referans olabilir.
 • Tarifedeki her yöne dakikalara ilave olarak aktivasyonu takip eden 3 fatura döneminde geçerli olmak üzere aylık yurtiçi her yöne 200 dakika, 3 ayda toplam yurtiçi her yöne 600 dakika hediye verilir.
 • Her yöne dakikalar yurt içi kullanım için geçerlidir. Yurt içi her yöne dakikalarınızı ev, iş telefonları ve tüm operatörleri aramak için kullanabilirsiniz.
 • Yurt içi her yöne dakikalar;  yarışma servisleri, sohbet hatları,  Pttcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV  dahildir.
 • 444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi her yöne arama ücretiyle aynıdır.
 • 3500 dakika faturalı Pttcell hatlarını aramada kullanılabilir. 3500 dakika sürenin kullanımı sonrasında Pttcell yönüne yapılan aramalar tarifenin her yöne arama ücreti olan dakikası 30 kuruştan ücretlenecektir.
 • Hat satışları www.pttcell.com.tr’de yer alan PTT merkezlerinden yapılacaktır.
 • PTT işyerlerinden yapılan fatura ödemelerinde işlem ücreti alınmaz.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.
​​​