Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Kullanacağınız kamera her araç için minimum 1, tercihinize göre daha da fazla olabilir, ayrıca her araç için 1 adet 3G wi-fi cihazı gerekmektedir.

Sistemi kurmak için 1 kamera dahi yeterlidir. İstediğiniz takdirde kamera sayısını artırabilirsiniz. Sonrasında eklenen kameralar için montaj ve kurulum ücreti eklenecektir.

Her kameranın izleme yetkisini bir veya daha fazla kişiye verebilmeniz mümkün, ayrıca kayıt yetkisini de hiyerarşik olarak tanımlatabilirsiniz.

Standart araç montajı dikiz aynası çevresinde tercih edilen bir noktaya IP kameranın konumlandırılması ve IP kamera ile 3G cihazının akü ünitesine güç kablolarıyla bağlanması şeklinde yapılır.

Ses desteği istemeniz durumunda önceden belirtmeniz gerekmektedir. Ses opsiyonlu kameralar da ayrıca mevcuttur.

Tek kamera kullanıcısı bir aracı izleme yapması durumunda ses alışı da mümkün olacağı için izlenen kişinin görüntüsü ve sesi izleyen kişiye transfer edilir, ancak izleme yapan kişinin görüntüsü ve sesi transfer edilmemektedir.

Tedarik süresi 20-60 gün arasında değişmektedir. Kullanılan cihazların modeline, konfigürasyon bu süreyi değiştirmektedir. Montaj ve ev/araç içi görüntü testlerinin tamamlanma süresi bir ev/araç için 30-45 dakikayı bulmaktadır.

Bu görüntülere istenilen sayıda kullanıcı aynı anda erişebilir, limit ya da sınır yoktur. Bilgisayarlara herhangi bir program yüklemeye gerek yoktur. Key group web sitesi www.gozmobil.com'a web den erişmek yeterlidir.

İki tür kayıt vardır. Birincisi SD kartlara yani, kameranın bulunduğu alana kayıt, ikincisi ise web server'larına yani bulut server diye nitelendirilen server'lara kayıt. Nerede olursanız olun, web üzerinden kullanıcı adınız ve şifreniz ile kamera kayıtlarınıza ulaşabilirsiniz.

​​​