Kurumsal tarifeye, kurumsal hat satışı yetkisi olan Türk Telekom İletişim Merkezlerinden abone olabilirsiniz. Satış yetkisi olan Türk Telekom İletişim Merkezlerinin listesi için lütfen tıklayınız.

Kurumsal SMS Servisi, kurumların, cep telefonu olan müşterilerine ya da çalışanlarına Türk Telekom'un SMS altyapısı yoluyla bilgilendirici SMS'leri toplu olarak göndermesini sağlar.

Promosyonları, yeni ürün lansmanlarını birebir pazarlama ile müşterilere doğrudan duyurma ve uygun maliyetli toplu iletişim imkanı sağlayan bu servis ayrıca; 

  • Müşteriler ile interaktif bilgi alış verişinde bulunabilme,
  • Başarı ile gönderilen ya da gönderilemeyen SMS'ler hakkında detaylı raporlama,
  • Uygulamaya uygun farklı gönderim metodları sunmaktadır.

Talep ettiğiniz Kurumsal SMS adedine göre taahhütlü ve taahhütsüz Kurumsal SMS seçenekleri ve Kurumsal SMS servisi ile ilgili daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Web raporlama servisi ile şirket hatlarınızın tüm detaylarına hat bazlı ulaşabilirsiniz. Web raporlama servisine Online İşlem Merkezinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini 4445444'ü arayabilirsiniz.

MobilPos Türk Telekom GSM şebekesini kullanarak kablosuz kredi kart terminali hizmeti verme imkanı sağlayan bir servistir.

POS terminalinizin içindeki Türk Telekom SIM kartı sayesinde kabloya bağlı kalmadan müşterilerinize konumdan bağımsız olarak her yerde kredi kartlı alışveriş imkanı vermektedir.

Numaranızı her fatura döneminde en fazla 1 defa olmak üzere değiştirmeniz mümkündür. İşlem ücreti 24,50 TL* olup, işlemi 4445444 müşteri hizmetlerinden gerçekleştirebilirsiniz.