Kontrol Sizde Mesai Paketi 21.10.2019 tarihi itibari ile yeni abone alımına kapatılacaktır. Paketten halihazırda faydalanmakta olan mevcut aboneler paket taahhütleri sonlanana kadar aynı koşullarla faydalanmaya devam edecektir.

Kontrol Sizde Tarifeleri şimdi daha da bol internetli! Tarifeye yeni gelen abonelere özel 08:00 – 18:00 saatleri arasında geçerli ek 3GB mobil internet 12 ay taahhüt ile aylık sadece 5TL.

 • 08:00 – 18:00 saatleri arası geçerli 3GB mobil internet 5 TL/Ay*
 • Aktivasyon için MESAI 3GB yaz 5555'e gönder!

*12 ay taahhütlü aylık ücrettir.

Detaylar

 • Paket Kontrol Sizde Eko Tarifesi hariç diğer Kontrol Sizde tarifeleri ile birlikte alınabilmektedir.
 • Kontrol Sizde Mesai Data Paketi kapsamında her gün 08:00 - 18:00 saatleri arasında geçerli yurt içi 3GB mobil internet aylık KDV ve ÖİV dâhil 19 TL'dir. Paketlere gelerek 12 fatura dönemi ilgili pakette kalma taahhüdü veren aboneler, taahhüt süresi boyunca ilgili paketten KDV ve ÖİV dahil 5 TL'ye faydalanabilecektir.
 • Aboneler müşteri hizmetleri veya SMS aracılığı ile 12 ay ilgili pakette kalma taahhüdünde bulunarak indirimli paketten yararlanabilecektir. 12 Aylık taahhüt süresi sonrasında paket otomatik olarak sonlanacaktır. Paketler taahhütsüz kullanılamamaktadır.
 • Paketten yeni aktivasyon, numara taşıma ve faturasız tarifelerden geçiş yolu ile kurumsal faturalı Kontrol Sizde Tarifelerine gelerek (Kontrol Sizde Eko Tarifesi kapsam dışıdır), aktivasyon tarihinden sonraki 30 gün içerisinde kayıt olmak isteyen yeni aboneler yararlanabilecek olup, mevcut abonelerimiz ilgili paketlerden faydalanamayacaktır.
 • Her abone paketten sadece 1 kez faydalanabilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan data haklarının geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan data kullanım hakları fatura döneminin sonunda silinecek, bir sonraki fatura dönemine devretmeyecektir.
 • İlgili paket aboneliğinin başlatılması akabinde abonelere SMS ile bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında fayda kullanılabilecektir. Paket kaydının başarısız olması durumunda SMS ile bilgi verilecektir. Paket iptali SMS ve müşteri hizmetleri aracılığı gerçekleştirebilecektir. Paket iptali için IPTAL MESAI 3GB yazarak 5555'e SMS gönderilebilir. İptal edilmediği sürece paket taahhüt süresi boyunca her ay otomatik yenilenecektir. Taahhüt süresi içerisinde paket iptali yapılması halinde cayma bedeli yansıtılacaktır.
 • Paket geçerlilik süresi sonunda, paket yenilenme özelliği iptal edilmemiş ise paket otomatik olarak yenilenecek olup, abonelere SMS yoluyla bilgi verilecektir. Paketin iptal edilmesi durumunda kalan kullanım hakları geçerlilik süresi olan fatura dönemi sonuna kadar kullanılabilecek, paketler bir daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Paket kapsamında sunulan data kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemeyecektir.
 • Paket kapsamında sunulan faydaların tükenmesi halinde ilgili hatta tanımlı farklı bir paket ya da fayda olmaması halinde yapılacak kullanımlar, Abone'nin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Taahhüt süresi içerisinde pakete kayıtlı hat ve / veya hatlarının herhangi birinin iptal edilmesi, borcunun ödenmemesi, haberleşmeye kapatılması veya TT Mobil tarafından Abonelik Sözleşmesinin ihlali ve/veya ilgili mevzuat uyarınca hattın ve/veya hatların haklı nedenle kapatılması, hattın başka bir operatöre taşınması, herhangi bir üçüncü kişiye devredilmesi, bireysel sisteme geçirilmesi, paketin geçerli olduğu tarifeden farklı bir tarifeye geçiş yapılması gibi durumlarda (hepsi "ihlal" olarak nitelendirilmiştir.), ihlalin gerçekleştiği her bir hat açısından ayrı ayrı geçerli olmak üzere, abonenin paketten çıktığı ve / veya ihlalin gerçekleştiği tarihe kadar taahhüt kapsamında sağlanan indirim bedelleri ile kalan taahhüt süresi boyunca ödenecek paket ücretlerinin toplamı kıyas edilerek, abone lehine olan tutar abonenin son faturasına cayma bedeli olarak yansıtılacak ve paket kullanımı sonlanacaktır.
 • Abonenin paketini iptal etmesi ancak hattın aktif olması durumunda paket ücretinin tamamı alınacak olup, verilen fayda paketin geçerlilik süresi sonuna kadar kullanılabilecektir. Paket yenilenmesinin iptal edildiği dönemde hat iptali olması da söz konusu ise, abonenin paket kapsamında verilen hakları ve hatta tanımlı benzer hakları var ise; bu hakların bitirilip bitirilmediğine bakılmakta, eğer bitirilmedi ise gün bazlı paket ücreti, bitirildiyse tam paket ücreti faturaya yansıtılmaktadır.
 • Paketin satın alındığı ay için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ayın fatura dönemi sonuna kadar, paketin tamamı kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
​​​​​​​​​​​