24 Fatura Dönemi Taahhütlü 500 Dakika Kampanyası

En az 6 fatura dönemi boyunca kurumsal faturalı tarifelerde bulunan, Mobil İşyerim Eko,Eşsiz tarifelerinde bulunmayan ve 24 fatura dönemi kurumsal faturalı tarifelerde kalma sözü veren firmalar yararlanır.

Kampanyaya dahil olan müşteriler verilen taahhüt karşılığında her bir fatura dönemi için 500 dakika ücretsiz kullanım hakkı kazanır.

AVEA tarafından tahsis edilmiş olan ve Taahhüt Süresi boyunca tahsis edilecek hattın/hatların kapatılması, hatların üçüncü bir tarafa devretmesi, Numaraların bir başka işletmeciye taşınması ve/veya faturasız sisteme geçirilmesi, Kampanya’dan çıkılması ve/veya aboneliğin sona erdirilmesi, AVEA tarafından aboneliğin sona erdirilmesine sebebiyet verilmesi, yazılanlar ile sınırlı olmamak kaydıyla Taahhütname’den doğan yükümlülüklerin herhangi bir sebeple ihlal edilmesi durumunda abone adına tahsis edilen toplam paket maliyeti ile taahhüt Süresi sonuna kadar Taahhütname kapsamında tahsil edileceği belirtilen fakat henüz tahakkuk etmemiş aylık fatura taahhütleri toplamının kıyas edilerek bunlar arasından düşük olanı cayma bedeli olarak fatura yansıtılacaktır. Paket aşımı durumunda tarifesinin dakika ücreti üzerinden ücretlendirlecektir.

Kampanya 31.12.2017 tarihine kadar geçerlidir.​​​​

​​
  • Kampanyadan faydalanan müşteriler taahhüt süresi boyunca gerçekleşecek ücret değişikliklerinden etkilenecektir.
  • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
  • Kampanya kapsamında sağlanan fayda tanımlanan hattın iptal edilmesi ile kesilir, belirtilen cezai bedel hesaplaması yansıtılır
  • Bir hat aynı fatura dönemi içerisinde bu kampanyadan bir kere yararlanabilir.
  • Taahhüt bitimine 60 gün kala müşteriye taahhüt bitimi hakkında SMS gönderilir.
​​