M2M Mobil Data Tarifesi

M2M Mobil Data Tarifesi

M2M Mobil Data tarifesi ile M2M servislerini tasarruflu kullanın!

Tarife Bilgisi

M2M Mobil Data Tarifesi ile M2M servislerinde kullanılmak üzere alınan hatlara 46 TL’lik Özel İletişim, Hat Açılış Vergisi alınmaz!

M2M servisleri gün geçtikçe hayatımızın daha çok alanına giriyor ve hayatımızı her geçen gün daha çok kolaylaştırıyor. M2M servisleri bina otomasyonundan enerji sektörüne, sağlıktan ulaşıma, lojistikten tarım ve hayvancılığa kadar geniş bir yelpazede her geçen gün daha çok kullanılıyor. M2M servisleri sayesinde sahadaki çalışanlarınızı oturduğunuz yerden yönetebilir, şehirler arası araçlarınızın konum, hız, ve hatta sıcaklık gibi bulunduğunuz sektör için çok önemli olabilecek bilgileri anında alabilirsiniz.​

​​

M2M Mobil Data Tarifesi aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 1 TL'dir.

M2M Mobil Data Tarifesi ses ve MMS hizmetine kapalıdır. Bu tarife ile aktivasyonu yapılan hatlar diğer Türk Telekom tarifelerine geçiş yapamazlar.

Bu tarife herhangi bir data ve SMS paketi içermez. M2M Mobil Data tarifesi ile yapılan internet kullanımları, internet paketi ve/veya havuzu olmayan kurumsal abonelerimiz için Standart internet ücretlendirmesi ile gerçekleşir.

Tarifelerde 199 TL Fatura Stop (paket aşım ücretlerinde 199 TL üst limit uygulaması) bulunmaktadır.

M2M mobil data tarifesinde birim SMS fiyatı KDV ve ÖİV dahil 0,4 TL'dir.

​​

M2M Mobil Data Tarifesi'nden sadece "iş ve hizmetlerin merkezi bir sunucu tarafından uzaktan izlenmesi ve yürütülmesine yönelik makineler arası veri aktarımına mahsus olan ve bunların yürütülmesi için zorunlu olanlar dışında sesli, görsel iletişim veya genel amaçlı internet erişimi yapmayacak” kurumsal faturalı hat sahibi müşteriler, hatlarının İnternet APN'e kapatılmasını ve Türk Telekom tarafından sağlanan Kurumsal APN'in hatlarına tanımlanmasını kabul etmeleri suretiyle ayrıca M2M Hat Kullanım Taahhütnamesi'ni imzaladıkları takdirde faydalanabilirler.

M2M Hat Kullanım Taahhütnamesi için tıklayınız.

Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.

Bilgi için ücretsiz arayın 444 1 550

​​​​