Tourist Mobile Tarifesi

​​

Paket Bilgisi

Tourist Mobile tarifesi ile aylık 250 Dk, 250 SMS, 250 MB internet kullanımı için detayları inceleyiniz.

30TL/Ay
Her Yöne Konuşma
250 DK
Her Yöne Mesajlaşma
250 SMS
Cepten İnternet
250 MB
​​​​​​​
​​​​
 • İlgili tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma ve Şirketimizce sunulmakta olan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Tarife kapsamında yurt içi her yöne 250 dakika, her yöne 250 SMS, 250 MB cepten internet verilmektedir.
 • Tarifenin aylık ücreti KDV ve ÖİV dâhil 30 TL’dir.
 • Tarife kapsamında sunulan her yöne dakika, SMS ve internet kullanım hakkı tükendiğinde; SMS, Müşteri Hizmetleri yönü hariç dakika ve mobil veri kullanımı fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Müşteri Hizmetleri yönüne yapılacak aramalar 90 krş/dk olarak ücretlendirilecektir.
 • Sunulan her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler, 444'lü aramalar, 1xy yapısındaki özel servis numaraları ve Şirketimiz ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır. Her yöne dakikalar ile görüntülü görüşme yapılabilmektedir. Tarife kapsamında sunulan her yöne dakikalar; yarışma servisleri, sohbet hatları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve 1xy yapısındaki özel servis numaraları hariç diğer özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil yurtdışı, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 sn'dir.
 • Tarife kapsamında sunulan SMS'ler yurt içi her yöne geçerlidir. Tarife kapsamındaki SMS’ler; yurt dışı ve KKTC kullanımlarını, web ve wap üzerinden yapılacak SMS gönderimlerini kapsamamaktadır. Tarife kapsamındaki ücretsiz SMS'ler 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli numaralara yapılan gönderimleri kapsamaktadır. İlgili hatta tanımlı başka bir ses ya da SMS faydası yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Tüm data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Tarife kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1 byte'dır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan dakika, SMS ve internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir.
 • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için tıklayınız.
 • ​​​​​Şirketimiz tarife koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​​