Yeni Faturanı Paylaş Tarifeleri

Çalışanlarınızla faturalarınızı paylaşın, herkes kazansın!

Tarife Bilgisi

Yeni Faturanı Paylaş Tarifeleri, yalnızca 2000 ve üzeri sayıda aktif kurumsal çalışanı bulunan kurumsal müşterilerimizin çalışanlarının bireysel hatlarına ve 1. Derece yakınlarının hatlarına açık olacak 3 adet tarifeden oluşmakta olup dileyen müşterilerimiz belirtilen ekstra data paketlerini de alabilecektir.​​​​

​​
İÇERİK TARİFE-1 TARİFE-2 TARİFE-3
AYLIK SABİT ÜCRETLER 33 TL 55 TL 105 TL
ÜCRETSİZ SÜRELER 5000 Dk TT Mobil 5000 Dk TT Mobil 5000 Dk TT Mobil
1000 Dk Sabit Hatlar 1000 Dk Sabit Hatlar 1000 Dk Sabit Hatlar
600 Dk Diğer GSM 600 Dk Diğer GSM 600 Dk Diğer GSM
ÜCRETSİZ DATA - 4 GB 15 GB
DAKİKA AŞIMINDA HER YÖNE 46,25 Krş / Dk 46,25 Krş / Dk 46,25 Krş / Dk
SMS 33,25 Kr/SMS 33,25 Kr/SMS 33,25 Kr/SMS
 • 4 GB Cepten İnternet Paketi: Bu tarifelerden yararlanan kullanıcılara geçerli olmak ve yurtiçinde kullanılmak üzere aylık KDV ve ÖİV Dahil 22 TL.
 • 15 GB Cepten İnternet Paketi: Bu tarifelerden yararlanan kullanıcılara geçerli olmak ve yurtiçinde kullanılmak üzere aylık KDV ve ÖİV Dahil 72 TL.

Data paket aşım ücreti 5 kr/mb’ tır.

TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

Tarife, paket ya da kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Türk Telekom Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır. Belirtilen aramalar için ilgili ücretlere buradan ulaşabilirsiniz.

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

​​
 • Yeni Faturanı Paylaş Tarifeleri, yalnızca 2000 ve üzeri sayıda aktif kurumsal çalışanı bulunan kurumsal müşterilerimizin çalışanlarının bireysel hatlarına ve 1. Derece yakınlarının hatlarına açık olacaktır.
 • Tarife/Paketler kapsamında sunulan ücretsiz dakikalar Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını kapsamamaktadır. Tarife kapsamında sunulan ücretsiz SMS'ler sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir, yurt dışı, KKTC, katma değerli servis ve özel servis numara gönderilerinde ve web üzerinden gönderilerde kullanılamaz. Tarife kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır.
 • Kampanya kapsamına her bir çalışan ya da yakını bu tarifeler kapsamında  5 adetten fazla hat alamaz.
 • Faturanı Paylaş Tarifelerindeki dakika paketlerinin  aylık  ücretleri aktivasyon esnasında fatura kesim gününe göre ücretlendirilecektir. (Örneğin Faturanı Paylaş Tarife abonesi ayın 10. gününde aktivasyon yaparsa ve fatura kesimi ayın 30'da ise,  satın aldığı dakika paket ücretlerinin  20 günlük tutarı fatura edilecektir.) Faturanı Paylaş Tarifeleri  abonelerinin deaktivasyonunda ise  satın aldığı dakika paketin ücreti aylık olarak fatura edilecektir. içeren paket ise hem aktivasyon hem de deaktivasyonda fatura kesim dönemine göre günlük olarak ücretlendirilecektir. Ücretsiz kullanım haklarının üzerindeki yurt içi kullanımlar ve paketsiz kullanımlar "Ücretler" bölümünde gösterildiği gibi ücretlendirilecektir.
 • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamındaki ücretsiz dakikalar, SMS’ler ve veri kullanım hakları, ilgili fatura dönemi sonunda silinecektir. Aboneler, başka bir faturalı veya faturasız tarifeye geçiş yaptıkları takdirde, tarife kapsamında aldıkları ücretsiz dakika, SMS ve veri kullanım haklarının kalan kısmını kullanamayacaklardır. Sunulan ücretsiz dakikalar, SMS'ler ve veri kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
 • Faturanı Paylaş Tarifeleri yeni aktivasyon ve numara taşıma  ile tarifeye dahil olan aboneler ile, mevcut müşterilerimizin tarife geçişlerine  açık olacaktır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız ve faturalı tarifelerden geçiş ile diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş durumlarında tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Tarife değişikliği yapıldığında eski tarifede 15 günden fazla kalındıysa tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığında tarife faydalarının tamamı bittiyse tam, bitmediyse aylık ücretin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Geçiş yapılan yeni tarifede ise yine tarifedeki kullanım haklarının bitirilip bitirilmediğine bakılarak tarifenin içerisindeki tüm faydalar bittiyse aylık ücret tam, bitmediyse aylık ücret gün bazlı hesaplanılarak yansıtılır.
 • Belirtilen tüm ücretlere KDV, ÖİV dahildir.
 • Şirketimiz tarafından belirlenen ve abonelere duyurulan makul kullanım esasları uyarınca  tarifeye kaydedilen hatların, FCT ya da benzer cihazlarla veya ticari amaçla yahut kötü niyetli olarak ya da haberleşme maksadı dışında kullanılması halinde, hattın sahibi olan aboneye SMS veya arama yoluyla bilgi verilerek, bu bildirimin ardından ilgili hat Türk Telekom tarafından görüşmeye kapatılabilecek, bu hattın tarifesi değiştirilebilecek veya abonelik sözleşmesi feshedilebilecektir. Tarifeye kayıtlı hatlar FCT cihazları ile kullanıldığı takdirde, Şirketimizin ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla, cihazın kullanıldığı hattın sahibi olan abonenin Şirket faturasına  500 TL tutarında cezai bedel yansıtılacaktır.
 • Hattınızla ilgili faturanıza yansıyacak olan vergilerin detayları için linkini tıklayınız.

Fatura döneminizde kalan konuşma sürelerinizi, SES yazıp 5555'e ücretsiz SMS göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis 2 gün öncesinin kullanım bilgilerini içerir.

Ayrıca Sesli Yanıt sistemimiz 9333’ü ücretsiz arayarak da kalan SES haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Her yöne aramalar yurtiçi olmak şartıyla ev, iş, diğer operatörler, Türk Telekom ile anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeci yönlerini ve görüntülü görüşmeleri kapsar.

Tarifenizdeki veya tarifenize ek olarak aldığınız yurtiçi konuşma paketlerinizdeki dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

444 ile başlayan aramaların ve özel servis numaralarına yapılan aramaların yurt içi ücretlendirmesi,eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir.

Yurt içinde Türk Telekom hatlarınızdan yaptığınız 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramaları yurt içi ücretlendirmesi ilk 30 saniye ücretsiz, sonrasında 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.

Faturalı müşterilerimizin 444 1 500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri aramalarının ilk 30 saniyesi ücretsizdir. Sonrasında;eğer tarifede sabit hat yönüne veya her yöne dakika varsa bu yönlerden düşer; sabit hat yönüne veya her yöne dakika yoksa ya da paket aşımı söz konusuysa sabit hat yönüne yapılan aramalar kapsamında ücretlendirilir.

Tarife taahhütnamesini görüntülemek için tıklayınız.

​​​​​​