Mobil Geniş Bant İnternet’i 2’ye Katlayan Kampanya

4.5G hızında Mobil Geniş Bant İnternet Paketlerini 2’ye Katlıyoruz!

Kampanya Bilgisi

Türk Telekom Sabit Telefon veya Sabit İnternet müşterilerimize özel 4.5G hızında 20 GB mobil geniş bant internet paketi ayda  yalnızca 35 TL!

4.5G Mobil geniş bant paketlerini, Mobil Wi-Fi/USB Modemler ya da tabletlerde kullanabilirsiniz. Mobil Geniş bant paketleriyle, dilediğiniz her yerde e-postalarınızı kontrol edebilir, video konferans yapabilir ve hareket halindeyken bile yüksek hızlı internet ile işinizi yönetebilirsiniz.

Kampanya 24 ay taahhütlü 5GB ve 10GB Mobil Geniş Bant internet paketlerinde geçerlidir.

Avantajlı 4.5G Mobil Wi-Fi/USB modem cihaz tekliflerimiz için tıklayınız.

Avantajlı 4.5G Mobil Geniş Bant İnternet Paket tekliflerimiz için tıklayınız.

  ​​​​​​​​
​​
 • Teklifler yalnızca kurumsal abonelere açıktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Limitinde durmayan paketlerde Paket aşımı KDV ve ÖİV dahil 9 TL / 1 GB olacaktır.
 • Yukarıda yer alan Taahhütlü ücretler Taahhüt Süresi boyunca geçerli olup, bu tarihten sonra yürürlükteki Taahhütsüz Mobil Geniş Bant paket ücretleri geçerli olacaktır ve internet paketi 2'ye katlanmaya devam edecektir. Tahhütsüz Mobil Geniş Bant 4.5G 5GB İnternet Paketi ücreti KDV ve ÖİV dahil 40TL, Tahhütsüz Mobil Geniş Bant 4.5G 10GB İnternet Paketi ücreti KDV ve ÖİV dahil 50TL’dir.
 • Limitinde duran paket satın almak isteyen müşterilerimize paketin aylık ücretine ek KDV ve ÖİV dâhil 3 TL karşılığında limitinde durma özelliği sunulacaktır. 5GB Limitinde Duran İnternet Paketi, 10GB Limitinde Duran İnternet Paketi’nin hızı 1Kbps’a düşecektir.
 • Mobil Geniş Bant İnterneti 2’ye Katlayan Kampanyası’ndan 09.12.2016 tarihi itibariyle Mobil Geniş Bant 4.5G İnternet Paketleri kapsamında sunulan 24 ay taahhütlü 5GB İnternet Paketi, 10 GB İnternet Paketi, Limitinde Duran 5GB İnternet Paketi veya Limitinde Duran 10GB İnternet Paketlerinden birine yeni dâhil olan aboneler faydalanabilecektir.
 • Belirtilmiş olan tarih itibariyle ilgili paketlerden birine başarıyla dahil olan ve 24 fatura dönemi boyunca ilgili paketlerde kalma taahhüdü vermiş olan müşterilerin Türk Telekom iş telefonu* veya işte internet** ürünlerinde en az 1 aktif kurumsal aboneliği olduğu sonucu alınırsa paket kapsamında sunulan data miktarı kadar data hakkı sunulacaktır.
 • Kampanya tanımlanmadan önce müşterinin Türk Telekom iş telefonu* veya işte internet** müşterisi olduğuna dair evrak kontrolü yapılacaktır. Sonrasında kampanya tanımlaması yapılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında belirtilen paketlerden hattına 5GB data hakkı içeren paket tanımlı olan abonelere ek yurtiçi 5GB, 10GB data hakkı içeren paket tanımlı olan abonelere ise ek yurtiçi 10GB mobil geniş bant internet hakkı bedelsiz olarak otomatik tanımlanacaktır.
 • Abonenin Türk Telekom iş telefonu veya işte internet kurumsal aboneliği bulunmaması durumunda kampanyadan yararlanılamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan ek data hakkının geçerlilik süresi bir fatura dönemi olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan fayda ilgili bu süre sonunda silinecektir. İlgili hatta belirtilen paketlerden birden fazla paket tanımlı olması halinde kampanyadan faydalanılamayacaktır.
 • Taahhütlü ücretler Taahhüt Süresi boyunca geçerli olup, bu tarihten sonra yürürlükteki Taahhütsüz Mobil Geniş Bant paket ücretleri geçerli olacaktır. Mobil Geniş Bant İnternet kotası 2'ye katlanmaya devam edecektir.
 • Hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, paketini iptal eden, numarasını diğer operatörlere taşıyan, hattını devreden, müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ek data hakkı 3. kişilere devredilemez, hediye edilemez.
 • Taahhüt süresi içerisinde aboneliğin sona erdirilmesi, paket üyeliğinin iptal edilmesi ya da 24 aylık taahhütün bozulması durumunda, abone «kalınan ay x aylık data indirimi» veya «kalan ay x aylık tarife ücreti» karşılaştırmasında abone lehine olan tutar bedeli düzenlenecek olan son faturaya tek seferde yansıtılacaktır. Bu bedel hesaplamasına hediye paketler dahil edilmeyecektir.

*Türk Telekomünikasyon A.Ş
**TTNET A.Ş

Taahhütname için tıklayınız.

​​​​