Nokta Atışı

 • Türk Telekom Nokta Atışı’ndan yararlanmak isteyen müşterilerimiz Türk Telekom Pazarlama, Kurumsal Müşteri Temsilcileri veya İş Ortaklarımız ile temasa geçebilir.
 • Türk Telekom Nokta Atışı ile 0-50 metre çapında bir alanda iletişim yapılabilir.
 • Türk Telekom Nokta Atışı ile Türk Telekom İzinli Veritabanında bulunan müşterilere iletişim yapılmaktadır.
 • Türk Telekom İzinli Veritabanında bulunan müşterilere, tercih edilen profilleme kriterleri seçilerek iletişim yapılabilir.
 • Sözleşme süreçlerimiz tamamlandıktan sonra müşterilerimiz, Türk Telekom Nokta Atışı ile pazarlama iletişimlerini gerçekleştirebilirler.
 • Türk Telekom Nokta Atışı kapsamında gönderilecek olan SMSlerin başlık ve metinleri Türk Telekom Pazarlama ekibinin onayına tabiidir.
 • Türk Telekom Nokta Atışı hizmetimiz kapsamında, müşterilerimiz iletişimlerini gerçekleştirmek istedikleri lokasyon ve/veya lokasyonları belirler.
 • Belirlenen lokasyonlarda Türk Telekom Nokta Atışı kurulumları tamamlandıktan sonra müşterilerimiz, bu lokasyonlarda iletişim yapmaya başlayabilecektir.
 • Müşterilerimiz ihtiyaçları doğrultusunda seçecekleri Türk Telekom Nokta Atışı İletişim Paketi üzerinden peşinen ücretlendirilir.
 • Müşterilerimiz, ihtiyaçları doğrultusunda seçtikleri paket dahilinde sunulan SMS adedi kadar kullanım hakkına sahip olacaktır.
 • Paketler dahilinde sunulan kullanım haklarının bitmesi halinde müşterilerimiz ek paketler satın alarak, iletişimlerine devam edebileceklerdir.
 • Paketler dahilinde sunulan kullanım hakları yine ilgili pakette sunulan tarih aralığında geçerli olacaktır. Bu süre zarfında tüketilemeyen haklar geçerliliğini yitirir.
 • Türk Telekom Nokta Atışı cihazlarının mülkiyeti Türk Telekom'a aittir. Müşterilerimiz ile anlaşılan sürenin sonunda cihazlar, Türk Telekom'a teslim edilecektir.
 • Türk Telekom Nokta Atışı cihazları müşterilerimiz tarafından belirlenen lokasyonlarda bulunduğu sürece müşterilerimizin sorumluluğunda olup cihazlara herhangi bir zarar gelmesi, yerinin değiştirilmesi durumunda doğacak zararlar Türk Telekom tarafından tanzim edilecektir.

Türk Telekom Nokta Atışı

Türk Telekom Nokta Atışı, müşterilerimize mikro-lokasyon bazlı pazarlama imkanı sunarak; nokta atışı iletişim yapmalarını sağlayan yeni nesil teknolojidir.

Nokta Atışı ile hedef kitlenizi 0-50 metre arası bir mesafede yakalayabilir, bu sayede mağazanıza yeni müşteri çekebilir veya mağazanızdaki dilediğiniz ürünün iletişimini yapabilirsiniz.

Nokta Atışı ile satış noktalarınızda anında aksiyon alarak müşterileriniz ile pek çok farklı amaç için iletişim sağlayabilirsiniz. Örneğin müşteri sayınızı arttırmak için müşterilerinizi mağazalarınızın önünden geçerken Mağaza Önü İletişimi ve Hoşgeldin SMS leri ile satış noktalarınıza davet edebilir; belirli bir ürününüzü ön plana çıkartmak için müşterileriniz mağazaya giriş yaptıktan sonra çeşitli indirim ve teklifler sunabilirsiniz. Memnuniyet ölçümlemek için ise müşterileriniz mağazadan çıkarken anket iletişimi yapabilirsiniz.

Siz de Nokta Atışı ile yeni nesil mobil pazarlama dünyasında yer bularak, müşterilerinize doğru yerde, doğru zamanda, doğru iletişimi yaparak verimlilik ve karlılığınızı arttırabilirsiniz!

Kimler kullanır?

Türk Telekom Nokta Atışı, başta perakende olmak üzere bankacılık & finans, akaryakıt, ulaşım, mağazacılık, gıda gibi farklı birçok sektörde hizmet veren firmalar tarafından, satış ve pazarlama aktivitelerini daha verimli şekilde gerçekleştirmek ve karlılıklarını arttırmak için kullanılmaktadır.

​​​​​​​
Geçerlilik Süresi Nokta Atışı Adedi SMS Adeti Proje Bedeli
3 Ay 1 adet 20.000 6.000 ₺
1-3 adet 60.000 18.000 ₺
6 Ay 1-5 adet 100.000 30.000 ₺
12 Ay 1-15 adet 300.000 90.000 ₺
1-22 adet 500.000 125.000 ₺
1-40 adet 1.000.000 200.000 ₺
1-60 adet 2.000.000 300.000 ₺

* Fiyatlarımıza KDV, OİV dahildir.

** Paket dahilindeki SMS adedinin tükenmesi halinde gönderilen SMS ler ilgili baremdeki birim fiyatlar üzerinden ücretlendirilir.

*** Türk Telekom Nokta Atışı paket içerikleri, müşteri ihtiyacına göre proje bazlı da değerlendirilebilir.

**** Türk Telekom Nokta Atışı ara SMS paketleri ve listede belirtilen adetlerin üzerindeki paketler için Türk Telekom Pazarlama veya Kurumsal Satış Temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.​​