İnternette Dopigo ile dükkan açmak ilk 15 gün ücretsiz!

Kampanya sona ermiştir.

Türk Telekom müşterileri Dopigo ile işlerini internete taşıyorlar. Üstelik ilk 15 gün ücretsiz, sonrasında aylık paketlerde %25 İndirim!

İndirimlerden yararlanmak için Online İşlemler Size Özel Fırsatlar menüsünden ŞİFRE AL butonuna tıklayabilir veya DOPIGO boşluk Vergi Kimlik  Numarası veya TC Kimlik Numarası  yazıp 7227'ye SMS gönderilmesi ve şifre alınması gerekmektedir. İlk 15 günlük ücretsiz sürenin sonunda "Paket Satın Al" sekmesine tıklayarak "Aylık Paket" seçeneği seçilir. Sayfanın en altında Kupon Kodu alanına SMS ile gelen şifre girilir.

Kurumsal İnternet, Kurumsal Telefon ve Mo​bil Müşterileri
 


  • Dopigo; Hepsiburada, n11, Gittigidiyor ve Amazon Türkiye gibi E-Ticaret pazaryerlerindeki mağazalarınızı tek ekrandan yönetmenizi sağlayan bir E-Ticaret çözümüdür. Pazaryeri entegrasyonunun yanı sıra; ön muhasebe, faturalandırma, dinamik fiyatlandırma ve ürün araştırma gibi birçok inovatif özelliğiyle sadece E-Ticaret değil bütün ticari faaliyetlerinizi hızlandırıp kolaylaştırır. Daha detaylı bilgi için tıklayın.
  • Türk Telekom kurumsal müşterilerine özel, Dopigo’nun E-Ticaret çözümlerinden yararlanmanız için ilk 15 gün ücretsiz sonrasında ise aylık paketlerde %25 indirim sunuyoruz.
  • Bu tekliften faydalanmak için Türk Telekom (TTNET veya Avea’dan herhangi biri) kurumsal müşterisi olmanız gerekmektedir.
  • Her kullanıcı aylık paket indirimlerinden bir defa yararlanabilir. 
  • İndirimlerden yararlanmak için Online İşlemler Size Özel Fırsatlar menüsünden ŞİFRE AL butonuna tıklayabilir veya DOPIGO boşluk Vergi Kimlik  Numarası veya TC Kimlik Numarası  yazıp 7227’ye SMS gönderilmesi ve şifre alınması gerekmektedir. İlk 15 günlük ücretsiz sürenin sonunda “Paket Satın Al” sekmesine tıklayarak “Aylık Paket” seçeneği seçilir. Sayfanın en altında Kupon Kodu alanına SMS ile gelen şifre girilir.
  • Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı TÜRK TELEKOMUNİKASYON A.Ş.’de saklıdır.
  • 7227’ye gönderilen kısa mesajlar bağlı bulunduğunuz operatör tarifesine göre 1 standart SMS ücreti olarak yansıtılır.
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​