Kampanya sona ermiştir.

Türk Telekom’ lu İşyerleri Hesabını Biliyor, Elektrik Faturalarında da Tasarruf Ediyor!

Şimdi İş Avantaj, Profesyonele Özel ve İşyerim Esnafa Özel Tarifelerini kullanan işyerleri, Türk Telekom’un taahhütlü kampanyalarından yararlandıklarında elektrik faturalarında da tasarruf fırsatını yakalıyor!

İndirimli AKSA Elektrik kampanyası ile elektrik aboneliğinizi AKSA Elektrik’e taşıyarak ilk üç ay %15 sonraki aylar %10 indirimli elektrik ile tasarruf edebilirsiniz.

Kampanya 31.12.2015 tarihine kadar geçerlidir.

İndirimli AKSA Elektrik Kampanyası ile elektrik faturalarınızdaki aktif kullanım bedelinde indirim alır ve iş yeri giderlerinizden tasarruf edersiniz.

​​​​
​​
  • Kampanyaya işyeri müşterisiyseniz ve Türk Telekom'un taahhütlü kampanyalarından yararlanıyorsanız katılabilirsiniz.
  • Kampanyanın tanımlandığı hattınız nakledilebilir.
  • Kampanyadaki indirimlerden yararlanabilmeniz için Serbest Tüketici olmanız ve elektrik aboneliğinizi AKSA'ya taşımanız gerekir. Elektrik aboneliğinin taşınması ile ilgili işlemler AKSA tarafından yapılır. Taşınan elektrik aboneliği için 24 ay abonelik sözü verirsiniz.

​​Kampanyaya başvurularınızı Türk Telekom satış kanalları üzerinden yapabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için Türk Telekom İşyerim Çağrı Merkezi numaramız olan 444 5 444’ü arayabilirsiniz.​

​​​​​​​​
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Aksa Kampanyası ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayın.

​​