Teknobadi Kampanyası

Kampanya sona ermiştir.

Türk Telekom'luya Teknobadi'den Uygun Çözümler!

Mobil site hizmetinde Türk Telekom'lu iş yerlerine büyük fırsat!

Avantaj Bizden dünyası Türk Telekom'lu iş yerlerinin ihtiyaçlarında yanlarında olmaya devam ediyor. İşinizin mobil site ihtiyacına cazip fiyatlar ile en uygun çözüm sizler için geliyor!

Hızlı, güvenilir, fonksiyonel mobil site tasarımı ile müşterileriniz size artık mobilden de ulaşabilir. Teknobadi'nin size özel hazırladığı www.teknobadi.com/turktelekom/ sitesinde, işinize en uygun mobil siteler yarı fiyatının altında! Hazır mobil site paketi 139 TL yerine 69 TL ve mobil site tasarım paketi ise 599 TL yerine 199 TL. Bu avantajlı fiyatlar ile ihtiyacınız olan mobil siteye sahip olma şansını kaçırmayın!

Kampanyadan yararlanmak için 8288'e TEKNOBADI yazıp boşluk bırakarak başında sıfır olmadan alan kodu ile beraber iş numaranızı (Örnek:TEKNOBADI 212XXXYYZZ) SMS olarak göndermeniz yeterlidir. Yanıt olarak dönen kampanya kodunu www.teknobadi.com/turktelekom/ sitesinde, mobil site paketlerini satın alırken kullanabilirsiniz.

İşinizin ihtiyacını karşılarken Türk Telekom'lu olmanın ayrıcalığını hissedin!

Kampanyadan 31.12.2015 tarihine kadar faydalanabilirsiniz.​​​

​​
  • Kampanyadan faydalanabilmek için Türk Telekom iş yeri müşterisi olmanız yeterlidir.
  • Türk Telekom iş yeri müşterileri, www.teknobadi.com/turktelekom/ internet sitesindeki özel indirim yapılan tüm mobil site ve mobil site tasarım ürünlerinden stoklar dahilinde istedikleri miktarda satın alabileceklerdir.
  • Seçilen indirim kapsamındaki ürün, birden fazla adette seçilmiş ise her ürün için ayrı ayrı indirim yapılacaktır.
  • Kampanyaya katılmak için 8288 e göndereceğiniz SMS, bağlı bulunduğunuz operatör tarifesine göre 1 standart SMS ücreti olarak yansıtılır.
  • Tüm Avantaj Bizden kampanyalarından faydalanmak için, iş yerinize ait yetkili kişi cem numarasından SMS atmanız gerekmektedir.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için Türk Telekom iş yeri müşterisi olmanız yeterlidir.
  • Kampanyaya katılan hattın borcu olmamalıdır.
  • Kampanyaya katılmak için 8288'e göndereceğiniz SMS, bağlı bulunduğunuz operatör tarifesine göre 1 standart SMS ücreti olarak yansıtılır.

​​Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak için Türk Telekom İşyerim Çağrı Merkezi numaramız olan 444 5 444’ü arayabilirsiniz.

SMS ile Başvur

​​Hemen Başvuru yazıp 8288’e SMS atın, sizi arayalım!​​