Sayfa içeriğine ulaşmak için tıklayınız Navigasyona ulaşmak için tıklayınız

İşiniz için aradığınız tüm çözümler Türk Telekom'da! Türk Telekom'un Esnaf, Profesyonel, Kobi, Kamu ve Büyük İşletmelere sunduğu fırsatları hemen keşfedin.

NN ADSL

Şirketinizin farklı lokasyonları arasında mevcut bakır hat üzerinden ses iletimine ilave olarak veri iletişimi de sağlayan asimetrik bir hizmettir. Noktadan Noktaya ADSL hizmetinde download (alma) hızı upload (gönderme) hızından daha yüksektir.

Noktadan Noktaya ADSL Size Neler Sunuyor?

Yüksek Kullanılabilirlik

Yüksek düzeyde şebeke yedekliliğine sahip olan Türk Telekom, hizmetin kalitesini ve sürekliliğini garanti altına alan Hizmet Seviyesi Taahhüdü sunarak veri trafiğinizin devamlılığını sağlar.

Güvenlik

Farklı lokasyonlarınız arasında uçtan uca tanımlanan sanal devreler sayesinde güvenli bir ağ oluşturarak iletişim sağlar.

Maliyet

Noktadan Noktaya ADSL hizmetinde hem bağlantı maliyetleri hem de ihtiyaç duyulan modem, router gibi donanımların maliyetleri düşük olduğu için yüksek miktarlarda ilk yatırım yapmanız gerekmez.

  • Noktadan Noktaya ADSL hizmeti ile 128 Kbps'den 2 Mbps'ye kadar uzanan download hızlarında asimetrik erişim sağlayabilirsiniz.
  • Birbirinden uzak ofisleriniz arasında veri, ses, ve data iletişimini sağlayabileceğiniz bir hizmettir.
Teknik Özellikler
Lokal Erişim Bakır
Ağ Teknolojisi DSL
Tek Noktadan Tek Noktaya Yok
Tek Noktadan Çok Noktaya Yok
Hizmet Seviyesi Taahhüdü Var
Hız Aralığı 128/32K - 2048/512MB
Servis Sınıfı Seçeneği Yok
Lokal Erişim Yedeklemesi Yok

Başvuru için; Türk Telekom İl Müdürlükleri'ni, Kurumsal Satış Ekipleri'ni (KSE) ve Kurumsal Çağrı merkezi'ni (444 5 444) tercih edebilirsiniz.

Noktadan Noktaya ADSL hizmetinden yararlanabilmek için Türk Telekom İl Müdürlükleri'ni, Kurumsal Satış Ekipleri'ni (KSE) veya İşyerim Çağrı Merkezi'ni (444 5 444) tercih edebilirsiniz.