İş’te Mobil Tarifeleri ile ofis dışında bile 4.5G hızında internet hizmetinizde!

Tarife Bilgisi

İster modemli ister modemsiz seçenekleri ile 10GB, 20GB ve 50GB tarifeleri ile bilgisayarınızdan, tabletinizden ya da aynı anda birden fazla mobil cihazınızdan özgürce internete erişebilirsiniz.

Limitinde duran tarifeler ile fatura şoku yaşamazsınız. Seçtiğiniz tarifeniz kapsamında sunulan internet kullanım hakkınız bittiğinde, başka bir paketiniz yoksa ayrıca bir ücretlendirme yapılmayacaktır.

​​​​​​​​​​​​​
​​
Tarifeler Taahhütsüz Aylık Ücret 24 ay Taahhütlü Aylık Ücret Taahhüt Sonrası Aylık Ücret
İşte Mobil Wi-Fi 10GB Tarifesi 39,8 TL 19,4 TL 39,8 TL
İşte Mobil Wi-Fi 20GB Tarifesi 50 TL 29,6 TL 50 TL
İşte Mobil Wi-Fi 50GB Tarifesi 80,6 TL 60,2 TL 80,6 TL
İşte Mobil Wi-Fi Modemli 10GB Tarifesi - 46,45 TL 57,12 TL
İşte Mobil Wi-Fi Modemli 20GB Tarifesi - 56,65 TL 67,32 TL
İşte Mobil Wi-Fi Modemli 50GB Tarifesi - 87,25 TL 97,92 TL
​​​

Fiyatlara KDV (18%) ve ÖİV (10%) dahildir.

Tabloda belirtilen taahhütlü fiyatlar, tarifeye numara taşıma, yeni aktivasyon ya da faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla son 60 gün içerisinde gelip, kampanyaya katılarak 24 fatura dönemi taahhüt veren aboneler için geçerlidigelen Kurumsal Müşterilere sunulmaktadır. 24 fatura döneminin bitiminden itibaren Taahhüt Sonrası Aylık Ücret geçerli olacaktır.

​​
 • Tarifeler ses ve MMS hizmetine kapalıdır.
 • Tarifelere tarifeye numara taşıma, yeni aktivasyon ya da faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.
 • Tarifeniz kapsamında internet kullanım hakkınız tükendiğinde, herhangi bir başka paketiniz yoksa internet erişiminiz fatura dönemi sonuna kadar durdurulacak ve ek ücretlendirme yapılmayacaktır.
 • Tarifeler kapsamında modemli tarifelerde Wi-Fi Modem 24 TL ücret ile temlikli olarak verilir. Modem bilgileri: Zyxel WAH7601
 • Tarife kapsamında sunulan Data ve SMS faydaları sadece yurtiçinde geçerli olacaktır.
 • Yurt içi her yöne ücretlendirme SMS başına 53 Kr'tur.
 • Tarife kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı yurtiçinde sadece Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Taahhüt süresi içerisinde aboneliğin devri, iptali, tarife değişikliği durumunda kampanya kapsamında sunulan ürün paketinin piyasa bedelinden ödediğiniz taksit tutarlarının düşülmesi sureti ile kalan tutar son faturanıza yansıtılır.
 • Bir fatura dönemi  içerisindeki data kullanım miktarının, paket kapsamında sunulan data kullanım hakkı miktarına ulaşmaması durumunda, o aya ait kalan kullanım hakları bir sonraki fatura dönemine devretmeyecektir.
 • Taahhüde aykırılık durumunda cayma bedeli yansıtılır.
 • Tarifelere Kurumsal Bayiler, Türk Telekom Ofisleri ve Müşteri Hizmetleri kanalları ile kayıt olunabilecektir. Paket iptal işlemleri de Kurumsal Bayiler, Türk Telekom Ofisleri ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilecektir.
 • TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.

İş'te Mobil Wifi Tarifeleri taahhütnamesi için tıklayınız.

 • İlgili ek data paketi kapsamında 10GB ve 30GB data hakkı sunulacak olup, paket ücreti 10GB data paketinin fiyatı KDV ve ÖİV dâhil 15.30 TL ve 30GB data paketinin fiyatı. KDV ve ÖİV dâhil 40.80 TL'dir.
 • İlgili ek data paketlerinden İş'te Mobil Wifi Tarifesi'nde bulunan aboneler faydalanabilecektir. İş'te Mobil Wifi 30GB ve 10GB Ek Data Paketleri kapsamında yurtiçi 10 GB internet ve 30 GB internet hakkı sunulacaktır.
 • Kurumsal Bayiler, Türk Telekom Ofisleri ve Müşteri Hizmetleri kanalları aracılığı ile pakete katılım için başvuruda bulunulabilecektir. Paket kaydının başarıyla tamamlanmasının ardından SMS göndermek suretiyle bilgilendirme yapılacak, paket kapsamında sunulan data hakkından bahsedilen onay mesajı sonrasında faydalanılabilecektir. Kayıt işleminin başarısız olması durumunda da SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Paket iptal işlemleri de Kurumsal Bayiler, Türk Telekom Ofisleri ve Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi fatura dönemi olup, geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir. İlgili paket geçerlilik süresi sonunda sona ermeyecek ve her fatura döneminde kendini yenileyecektir. Paket geçerlilik süresi içerisinde en fazla bir kez satın alınabilecektir.
 • Müşterinin paketi iptal etmesi ve hattın aktif olması durumunda, faydaların bitip bitmediğine bakılmadan tam ücret alınır ve kalan kullanım hakları fatura kesim tarihine kadar kullanılabilir.
 • Paketin iptal edildiği dönemde diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş nedeniyle hat iptali olması da söz konusu ise, abonenin paket kapsamında verilen hakları ve hatta tanımlı benzer hakları var ise; bu hakların bitirilip bitirilmediğine bakılmakta, eğer bitirilmedi ise gün bazlı paket ücreti, bitirildiyse tam paket ücreti faturaya yansıtılmaktadır.
 • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan data hakları bir sonraki döneme devretmeyecektir. Paket kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Müşterilerimiz söz konusu paketlere kayıt olarak, yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına onay vermiş olurlar. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlanacağı tarih itibariyle, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisini kullanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Şirketimiz paket fiyatlarında ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
​​​​​​​​​​