Dijital Depo Kurumsal

Turk Telekom’un Dijital Depo Kurumsal hizmeti ile verilerinizi güvenle saklayın. Yüksek güvenlik ve erişilebilirlik standartlarıyla hizmetinizdeyiz.

Dijital Depo Kurumsal

​​​​​​​​​​​Dijital Depo Kurumsal, elektronik ortamdaki tüm verilerinizi arşivler, organize eder, yedekler ve yetki tanımlayarak paylaşabilmenize olanak sağlar. Kurumsal verilerinize dilediğiniz zaman web ve mobil uygulama üzerinden kolayca erişebilirsiniz.
Verilerinizi iç veya dış paydaşlarınızla ürettiğiniz güvenli linkler ile dosya boyutu kısıtlaması olmaksızın paylaşabilirsiniz. Link bazlı indirilebilme sınırı, indirilebilme süresi ve şifre ile paylaşım güvenliğini arttırabilirsiniz.

Dijital Depo Kurumsal kapsamında Formlar, Medya Portal, Ofis Uygulamaları, Not Defteri, Takvim, Belge tarama, Dosya kurtarma gibi pek çok hizmetten yararlanabilir, kurum içi ortak alanlar yaratabilir ve özel yetkiler tanımlayabilirsiniz.​​​​​

Kimler için ideal?

  • Verilerine uzaktan erişme ihtiya​cı olan,
  • Büyük dosya transferine ihtiyaç duyan,
  • Dış paydaş yoğunluğu olan,
  • Donanım maliyetlerine katlanmak istemeyen,
  • Bünyesinde bir fileserver yapılanması olmayan,
  • KVKK gereğince artık mevcut hizmet sağlayıcıları tercih edemeyen,
  • Kurum içi dosya paylaşımı ve aynı dosya üzerinde eş zamanlı çalışma talebi olan işletmeler bu hizmetten yararlanabilir.
Maliyet Avantajı

Kurulum, bakım, destek ve güvenlik maliyetlerine katlanmadan, aylık ödeme modeli fırsatından yararlanabilirsiniz.

Yüksek Güvenlik

Birden fazla yüksek güvenlikli veri merkezlerinde barındırılan bulut sunucular sayesinde verileriniz yedekli depolanır, bu şekilde veri kaybı riskini en aza indirgeyebilirsiniz.

Her Yerde Erişim

İnternet bağlantınız olduğu sürece buluttaki verilerinize dilediğiniz yer ve cihazdan ulaşabilirsiniz.

Ölçeklenebilirlik

Bulut depolama çözümleri ile değişen iş yükünüze ve ihtiyaçlarınıza göre, kotanızı ve kullanıcı sayınızı arttırıp azaltabilirsiniz.​​​​​​​​​​​​​


İlginizi Çekebilir

Türk Telekom E-Posta

Türk Telekom e-posta hizmetleriyle işletmenizin iletişim altyapısını güçlendirin. Güvenli, hızlı ve kesintisiz e-posta çözümleri sunuyoruz.

İncele

E-İşler

Turk Telekom e-işler çözümleriyle iş süreçlerinizi dijitalleştirin. Verimliliği artıran, kolay erişilebilir ve güvenli çözümlerimizle işletmenizi büyütün.

İncele

Sanal Sunucu

Esnek ve maliyet etkin sanal sunucu çözümleri ile Türk Telekom, iş yüklerinizi güvenli ve verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar. Hemen keşfedin!

İncele