Sanal Veri Merkezi

Türk Telekom Sanal Veri Merkezi çözümleriyle yüksek performanslı, güvenli ve ölçeklenebilir sanallaştırma hizmetleri sunar. İşletmenizin dijital dönüşümünü hızlandırın.

Sanal Veri Merkezi

​​​​​Türk Telekom Bulut platformundan sunulan Sanal Veri Merkezi hizmeti ile sanal ortamınızı ihtiyacınız dahilinde konfigüre edip, dakikalar içerisinde self servis yönetim panelinden özelleştirdiğiniz altyapınızı tek platformdan yönetmeye başlayabilirsiniz.

Yönetim konsolu sayesinde kurduğunuz sanal sunucularınızı yönetebilir, izole ağlar oluşturabilir ve platform üzerinden talep oluşturarak 7/24 teknik destek imkanından yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Bulut üyeliği oluşturarak Sanal Veri Merkezi hizmetini ücretsiz deneyimlemeye hemen başlayabilirsiniz!

Sanal Veri Merkezi hizmeti hakkında daha fazla bilgi almak veya hemen kullanmak için Türk Telekom Bulut'u ziyaret edebilirsiniz.

Kendi sanal veri merkezinizi yaratın

Dilediğiniz vCPU, RAM, işletim sistemi, disk, yedekleme, güvenlik duvarı ve yük dengeleme bileşenleri kapsamında sanal veri merkezinizi oluşturun. Kapasiteniz büyüdükçe self servis panel üzerinden kapasite artışınızı dakikalar içerisinde gerçekleştirin. ​

VMware NSX ile tüm ağınızı tek pencereden yönetin

Network sanallaştırma ile erişiminiz dakikalar içerisinde tanımlanır ve hizmetinize sunulur. Sanal Güvenlik Duvarı, Sanal Load Balancer gibi uçtan uca bütünlük sağlayan bileşen ve servislerden yararlanın.

Verilerinizi güvenle saklayın

Yedekleme hizmetimiz ile İstanbul veya Ankara lokasyonları üzerinde oluşturacağınız sanal altyapınızı Tier 3 sertifikalı Türk Telekom Veri Merkezlerimizde güvenle yedekleyin.

İş Sürekliliği

Esenyurt ve Ümitköy Veri Merkezleri arası sunulan Replikasyon hizmeti ile kritik sunucularınıza felaket anında hızlı bir şekilde erişebilme imkanı ile iş sürekliliğinizi sağlayın.

  • Kullandıkça öde modeli
  • Paylaşımlı ve dedike CPU seçenekleri
  • Platform üzerinden arıza kaydı oluşturabilme
  • Multi-tenancy ve Micro-segmentation özelliği
  • Yönetim konsolundan kaynak durumunu ve kullanımını görüntüleyebilme
  • All Flash Disk teknolojisi
  • Değişen iş yüküne göre dakikalar içerisinde kaynak arttırabilme
  • Veri merkezleri arası replikasyon hizmeti

Hemen Başvurun, Sizi Arayalım


İlginizi Çekebilir

Yönetilen Hizmetler

Yönetilen hizmetlerimizle, güvenlik ihtiyaçlarınızı profesyonellere bırakın. Turk Telekom olarak iş yükünüzünü azaltıyor ve verimliliğinizi artırıyoruz. Kesintisiz teknik destek ve sürekli hizmet kalitesi ile işletmenizi güvende tutun.

İncele

Bulut Tabanlı Yedekleme Hizmeti

Bulut tabanlı yedekleme hizmetleri ile iş verilerinizi güvenle koruyun. Türk Telekom ile veri kaybı risklerini minimize edin ve veri erişilebilirliğinizi artırın.

İncele

Depolama Hizmeti

Verilerinizi Türk Telekom’un güvenli ve esnek depolama hizmetleriyle saklayın. Yüksek erişilebilirlik ve mükemmel performans için ideal çözümler.

İncele