Türk Telekom Yönetilen Güvenlik Duvarı Hizmeti ile internet trafiğinizin kontrolü artık sizin elinizde! Bu hizmet ile ağınızdan internete, internetten de ağınıza doğru gelen trafiğin ağa giriş çıkışını kolayca yönetebilir ve belirlediğiniz kurallara uygun olmayan trafiğin geçişini engelleyebilirsiniz.

Güvenlik Duvarı Hizmeti Size Neler Sunuyor?

Maliyet Tasarrufu

Yönetilen Güvenlik Duvarı Hizmeti ile ağ erişimlerinizde güvenlik sağlamak için daha az bütçe ayırarak tasarruf sağlarsınız.

Altyapı

Yönetilen Güvenlik Duvarı Hizmeti Türk Telekom güvenlik sistemleri üzerinden sağlandığından herhangi bir lisans bedeli ödemenize gerek yoktur.

Yüksek Kalite

Bu hizmet kapsamında Türk Telekom, en son gelişmeleri sizin adınıza takip ederek ve uygulayarak güncel ve yüksek kaliteli bir hizmet sunar.​


​​444 5 444 İşyerim Çağrı Merkezi numarasını arayarak ya da Türk Telekom İl Müdürlükleri'ni ziyaret ederek bilgi alabilir, ön başvuru ve başvuruda bulunabilirsiniz.

  • Ağınızdan internete giden, internetten de ağınıza doğru gelen trafiğin ağa giriş çıkışını kolayca yönetebilir ve belirlediğiniz kurallara uygun olmayan trafiğin geçişini engelleyebilirsiniz.
  • Log analiz özellikleri ile kurulmuş bağlantıları, gerçek zamanlı olarak veya sistem kayıtları üzerinden izleyebilirsiniz.
  • Bu hizmet ile ağ güvenliği uzmanı bulundurma zorunluluğunuz olmaz. 
  • Yönetilen Güvenlik duvarı Hizmeti ile 1.000.000 - 2.000.000 eş zamanlı oturum desteği verilir. Eş zamanlı oturum desteğinin kapasitesi güvenlik duvarı modeline göre değişkendir. 
​​
​​​​​​​​​​​​
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Güvenlik Duvarı ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayın.

​​​​​​​​​​​​​