Mail Güvenliği

E-posta güvenliği çözümlerimizle, işletmenizin iletişim ağını zararlı tehditlere karşı koruyun. Etkili koruma ve filtreleme özellikleriyle güvenliği sağlayın.

Mail Güvenliği

​​​Türk Telekom mail güvenlik hizmeti, e-posta tehditlerine karşı koruma sağlayarak e-posta iletişimlerinin kullanılabilirliğini, bütünlüğünü ve özgünlüğünü sağlamaktadır. Kuruluşlara spam, kimlik avı, kötü amaçlı yazılımlar, sıfır gün tehditleri ve BEC saldırıları dahil olmak üzere e-posta tabanlı tehditleri önleme, tespit ve yanıt verme konusunda hizmet sunulmaktadır.


Neler Sunuyoruz?

  • İmza tabanlı e-posta ataklarına karşı koruma sağlayan mail güvenlik hizmetidir. Spam, BEC, URL click koruma gibi birçok tespit yöntemi ile koruma sağlar.
  • Mail güvenliği altyapısı ile zero day ataklara karşı koruma sağlayan APT hizmetinin entegre olarak çalışması ile bilinmeyen(Zero-Day) dosya bazlı ataklara karşı da koruma sağlar.
  • Alanında uzman mühendislerimiz ile kurulum, proaktif yönetim ve 7/24 izleme hizmeti opsiyonu ile tam koruma sunar.

Neden Türk Telekom?

  • ​ Kurumun saatlik mail sayısına göre paket alternatifleri ve esnek kapasite planlaması
  • ​ Kurum yöneticilerine yapılan finansal odaklı saldırılara karşı koruma
  • ​ Mail içerisindeki dosyalardaki ve URL’lerdeki aktif bileşenleri ve linkleri temizleme
  • ​​ Türk Telekom Gelişmiş Tehdit Önleme altyapısı ile entegre çalışarak zero day atakları da koruma kapsamına dahil etme

  • Türk Telekom ofisleri, İşyerim Çağrı Merkezi (444 5 444) veya ilgili Satış Yöneticiniz ile iletişime geçebilirsiniz.
  • Kurumsal ​​​maillere özel olabilecek ataklara karşı korumada size uygun paket seçenekleriyle ilgili bilgi almak için Satış Yöneticiniz ile iletişime geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

DDOS Atak Önleme Hizmeti

DDoS ataklarına karşı koruma sağlayan hizmetlerimizle işletmenizin sürekliliğini güvence altına alın. Türk Telekom ile kesintisiz ve güvenilir internet erişimi.

İncele

Gelişmiş Tehdit Önleme (APT)

Turk Telekom’un gelişmiş tehdit önleme sistemleri ile siber tehditlere karşı proaktif koruma sağlayın. Etkin ve yenilikçi çözümlerle güvenliğinizi güçlendirin.

İncele

Web Uygulama Güvenlik Duvarı (WAF)

Web uygulamalarınız için güçlü bir güvenlik duvarı olan WAF çözümleriyle, siber saldırılara karşı korunun. Etkili savunma teknikleriyle güvenliği artırın.

İncele