Gelişmiş Tehdit Önleme (APT)

Turk Telekom’un gelişmiş tehdit önleme sistemleri ile siber tehditlere karşı proaktif koruma sağlayın. Etkin ve yenilikçi çözümlerle güvenliğinizi güçlendirin.

Gelişmiş Tehdit Önleme (APT)

​​​​Mevcut güvenlik sistemlerinin tespit edemeyeceği, daha önce tanımlanmamış veya gözlenmemiş sıfırıncı gün ataklarına karşı mücadelede Türk Telekom yanınızda.

Zararlı yazılım içeren web sitelerinden, oltalama amacıyla gönderilmiş e-mail eklerinden veya enfekte olmuş USB belleklerden son dönemlerde en çok karşılaşılan atak vektörlerinden biri olan APT saldırıları sisteminize kolayca bulaşabilir. Gelişmiş Tehdit Önleme Hizmetimiz sayesinde, internet üzerinden indirilen dosyaların analizini yaparak, zararlı olduğu tespit edilen içeriklerin indirilmesini engelliyoruz.

APT servisi ile hızlı devreye alım ve kurulum kolaylığından yararlanarak sistemlerinizi koruma altına alabilirsiniz.

  • Türk Telekom Antivirüs ya da Aktif Savunma hizmeti ile birlikte sunulmaktadır.
  • Türk Telekom uzman kadro desteği ile siber ataklar sistemlerinize ulaşmadan omurga seviyesinde engellenir.
  • Raporlama ve cihaz yönetimi Türk Telekom tarafından sağlanır.
  • Farklı operatörden hizmet alan internet müşterileri de Türk Telekom APT servisinden aylık ödeme modeli ile yararlanabilir.

  • Coğrafi ve marka yedekli altyapı
  • 7/24 Yönetim ve personel raporlama
  • Zero day ataklara karşı proaktif koruma
  • Diğer güvenlik çözümleri ile bütünleşik çalışma

İlginizi Çekebilir

DDOS Atak Önleme Hizmeti

DDoS ataklarına karşı koruma sağlayan hizmetlerimizle işletmenizin sürekliliğini güvence altına alın. Türk Telekom ile kesintisiz ve güvenilir internet erişimi.

İncele

Güvenlik Duvarı

Türk Telekom güvenlik duvarı çözümleriyle ağ güvenliğinizi üst seviyeye çıkarın. İşletmenizi dış tehditlere karşı koruyacak gelişmiş güvenlik teknolojileri sunuyoruz.

İncele

İçerik Filtreleme

İçerik filtreleme çözümlerimizle, işletme ağınızda uygun olmayan içerikleri engelleyin. Verimliliği artırın ve kurumsal IT politikalarına uyumu sağlayın.

İncele