Türk Telekom’dan Noktadan Noktaya G.SHDSL müşterilerine avantajlı kampanya! Noktadan Noktaya G.SHDSL devrenize kullanım sözü verin, iki kat hız kazanın!

Kampanya 31.10.2015 tarihine kadar geçerlidir.​​​

  • Kampanya başvuru süresi içerisinde kampanya kapsamında 12 ay taahhüt vermeniz durumunda devre hızı iki katına çıkarılır ve taahhüt süreniz boyunca hız artırımı yapılmadan önceki hıza ait aylık ücretleri ödersiniz.
  • Kampanyadan xDSL şebekesi üzerinden çalıştırılan 128 Kbps, 256 Kbps, 512 Kbps, 1 Mbps ya da 2 Mbps hızında Noktadan Noktaya G.SHDSL hizmetini almanız durumunda faydalanabilirsiniz.
  • Kampanya başlangıç tarihinden itibaren geriye dönük olmak üzere son bir aylık dönem içerisinde ve kampanya başvuru dönemi içerisinde devre hızını düşürmeniz durumunda kampanya başvuru dönemi içerisinde talep ettiğiniz ve tesis edilen devreler kampanyadan faydalanamaz.
​​ ​​​​

​​Kampanyaya tüm Türk Telekom İl ve Bölge Müdürlükleri üzerinden başvurabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi için Türk Telekom İşyerim Çağrı Merkezi numarası olan 444 5 444’ü arayabilirsiniz.

Kampanya taahhütnamesi için tıklayın.​​​​​​

​​ ​​

Kampanya kapsamında mevcut hızınız iki katına çıkarılır ve eski ücretinizi ödemeye devam edersiniz.

Kampanyaya 01.08.2015 – 31.10.2015 tarihleri arasında başvurabilirsiniz.

Kampanyaya 12 ay taahhüt vererek katılabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olunan tarihteki hızın herhangi bir nedenle altına düşmeniz ya da devre iptali durumunda taahhüt bozulur.

Yararlanabilir, ancak pratikte teknik altyapının büyük kısmı 4Mbps hızı desteklemez. Bu nedenle öncesinde teknik ekipten bilgi alarak devreyi kampanyaya dahil edebilirsiniz.

Kampanyalı bir devre tekrar hız artırımı yapabilir. Bu durumda da bir alt kademedeki hızdan ücretlendirilir.