TTVPN’de müşterilerimize avantajlı teklif!

TTVPN’de yeni veya mevcut uçlarınız için 24, 36 veya 48 ay kullanım taahhüdü verin prestijli indirim oranlarından yararlanın.

Kampanya 30.04.2018 tarihine kadar geçerlidir.​​

TTVPN Özel İndirim Kampanyası Ücretlendirme
Taahhüt Süresi İndirim Oranı
24 Ay Taahhüt %18
36 Ay Taahhüt %23
48 Ay Taahhüt %28
​​ ​​​​
  • Söz konusu kampanyaya 24,36 ve 48 ay taahhüt karşılığında katılım sağlanacaktır.
  • Kampanyadan, kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri arasında başvuru yapan tüm müşteriler /işletmeciler faydalanabilecektir.
  • Kampanyadan 650 ve üzeri sayıda uca sahip müşteriler / işletmeciler verdikleri taahhüt sürelerine göre indirim alacaklardır.  Tüm TTVPN müşterileri /işletmeciler başvuru şartlarını sağlamaları durumunda söz konusu kampanyadan faydalanabilecektir.
  • Kampanya sadece perakende düzeyde hizmet alan Abone’ler için uygulanacaktır. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş olan işletmeciler, perakende düzeyde sözleşme imzalamış olsalar bile, al-sat amacıyla kullanacakları TTVPN abonelikleri açısından Kampanya’dan yararlanamazlar.
​​ ​​

​​Kampanya başvurularınızı, 444 5 444 Çağrı Merkezi, Kurumsal Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü/Uzmanlığı veya Satış Yöneticiniz aracılığıyla yapabilirsiniz.​

TTVPN Özel İndirim Kampanyası Taahhütnamesi için tıklayın.

Özel İndirim Kampanyası Tarife Eki için tıklayın.

​​ ​​ ​​

Kampanyadan yeni veya mevcut uçlar için yeterli uç ve bant genişliğine sahip müşteriler başvuru yapabilir.​​​

Kampanyaya 24, 36 ve 48 ay taahhüt ile katılabilirsiniz.​​​

​​Kampanya'ya başvurular Tük Telekom İl/Bölge Müşteri Hizmetleri müdürlüğü ve 444 5 444 çağrı merkezi üzerinden yapılabilir.​